Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
06.11.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Частина 3 ст. 21 Закону України "Про теплопостачання" визначає обов’язковою участь у конкурсі на закупівлю теплової енергії якщо теплопостачальна організація має свої теплогенеруючі потужності. Комунальне підприємство "Первомайськтеплокомуненерго" має заборгованість із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів). Чи обов'язковою є участь такого учасника у відкритих торгах, якщо завчасно відомо що Замовник відхилить таку тендерну пропозицію відповідно до ч.2 ст. 17 Закону України "Про публічні закупівлі".
Відповідь
31.10.2017
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Доброго дня! Наше комунальне підприємство є замовником, що здійснює свою діяльність в окремих сферах господарювання. 1. Ми плануємо придбати сталеві та поліетиленові труби. Підкажіть до яких кодів можна віднести ці закупівлі по СРV за ДК 021:2015? 2. Чи можемо ми за підсумками проведених допорогових закупівель та відкритих торгів укладати договори строком дії два роки? 3. Наше підприємство планує закупити хлор рідкий (на суму більше 1 млн. грн.) та сульфат алюмінію (на суму до 1 млн. грн.) . Обидві закупівлі відносяться до одного класу по СРV за ДК 021:2015 24310000-0 (Основні неорганічні хімічні речовини). Чи можемо ми здійснити закупівлю сульфату алюмінію, як допорогову? Дякуємо!
Відповідь
06.10.2017
Запитання      Тема: Інше
1. Чи є міське комунальне підприємство замовником в розумінні Закону України « Про публічні закупівлі», якщо воно 100% засноване на комунальній формі власності, згідно Статуту здійснює виробничу, науково-дослідну і комерційну діяльність з метою отримання прибутку. 2. Якщо для такого підприємства встановлені тарифи, але які не є фіксовані і отриманий прибуток від надання таких послуг залежить від кількості замовлених та наданих послуг. 3. Чи може таке підприємство виступати замовником згідно Закону Украни «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку», де роль надавача послуг здійснюється в конкурентних умовах.
Відповідь
18.09.2017
Запитання      Тема: Планування закупівель
Доброго дня! Скажіть будь-ласка чи може комунальне підприємство здійснити через процедуру відкритих торгів закупівлю послуг (за кошти підприємства) зі строком надання даних послуг 12 місяців, якщо частина строку вказаних послуг припадає на 2017 рік, а інша частина на 2018 рік. Якщо можна то в якому річному плані її вказувати на 2017 і 2018 рік чи в одному з них? Дякую!
Відповідь
16.08.2017
Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель
Комунальне підприємство «Чернігівводоканал» Чернігівської міської є Замовником по процедурі закупівлі відкритих торгів на закупівлю товару «Нафта та дистиляти код згідно ДК 021 2015:09130000-9» (Бензин А-92, Бензин А-95 та дизельне паливо; № оголошення про проведення закупівлі UA-2017-06-07-000691-c). 03 серпня 2017 року електронною системою автоматично була заблокована закупівля UA-2017-06-07-000691-c в зв’язку із поданням скарги Учасником. Вважаємо, що такі дії з боку електронної системи закупівель суперечать пунктам 3, 7 статті 18 ЗУ «Про публічні закупівлі». Оскільки відповідно до пункту 3 статті 18 ЗУ «Про публічні закупівлі»: «Орган оскарження у строк, що не перевищує трьох робочих днів з дня внесення скарги до реєстру скарг, повинен розмістити в системі електронних закупівель рішення про прийняття скарги до розгляду із зазначенням дати, часу і місця розгляду скарги або обгрунтоване рішення про залишення скарги без розгляду, або рішення про припинення розгляду скарги». Відповідно до пункту 7 статті 18 ЗУ «Про публічні закупівлі»:» У разі прийняття скарги до розгляду електронна система закупівель автоматично призупиняє початок електронного аукціону та не оприлюднює договір про закупівлю і звіт про результати проведення процедури закупівлі…». Станом на дату блокування електронною системою зазначеної закупівлі рішення про прийняття скарги до розгляду із зазначенням дати, часу і місця її розгляду в електронній системі, органом оскарження розміщено не було. На підставі зазначеного, керуючись статтею 8 ЗУ «Про публічні закупівлі» просимо надати роз’яснення щодо правомірності призупинення електронною системою оприлюднення Договору про закупівлю.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json