Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
15.01.2020
Запитання      Тема: Інше
Комунальне підприємство (власник міська рада), яке займається виробнитвом теплової енергії, в січні 2020 року планує придбати за кошти, виділені з міського бюджету, автомоібль вартістю 900 тис.грн. Чи не буде порушенням, якщо автомобіль буде придбано без використання електронної системи Прозоро, тобто укладено прямий договір.
Відповідь
14.01.2020
Запитання      Тема: Інше
Громадські об`єднання є учасниками конкурсу фінансової підтримки соціально-культурних проектів ІГС на території Вінницької міської ОТГ. На даний час розробляються зміни до програми міської ради, згідно з якою надається фін. підтримка громадським організаціям на реалізацію власних проектів, відповідно до вимог законодавства. Питання: громадські об`єднання - учасники конкурсу, підпадають під визначення "Замовники, які здійснюють закупівлі відповідно до Закону "Про публічні закупівлі", зазначені в п.3 ч.1 ст.2 цього Закону?
Відповідь
13.01.2020
Запитання      Тема: Інше
Ч. 2 ст. 27 Закону встановлено, що під час розкриття тендерних пропозицій автоматично розкривається вся інформація, зазначена в пропозиціях учасників, та формується перелік учасників у порядку від найнижчої до найвищої запропонованої ними ціни/приведеної ціни. Не підлягає розкриттю інформація, що обґрунтовано визначена учасником конфіденційною. Конфіденційною не може бути визначена інформація про запропоновану ціну, інші критерії оцінки, технічні умови, технічні специфікації та документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 і вимогам, установленим статтею 17 цього Закону. Яким чином в електронній системі реалізована можливість учасника визначення певної інформації конфіденційною?
Відповідь
13.01.2020
Запитання      Тема: Інше
У Києво-Святошинському районі існує КУ "Дитяче харчування", яке створено з метою забезпечення харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій за кошти бюджету району. КУ "Дитяче харчування" здійснює закупівлі через ProZorro відповідно до вимог ЗУ "Про публічні закупівлі". Харчування учнів за кошти батьків та продаж буфетної продукції не здійснюється. На сьогодні розглядається питання запровадити харчування учніів за кошти батьків та продаж буфетної продукції у закладах освіти району. У звязку з цим районною радою створено комунальне підприємство "Шкільне харчування" та вирішується питання розподілу між Комунальною установою та комунальним підприємством послуг, які будуть надаіватись за кошти батьків. Враховуючивищевикладене, просимо надати роз'яснення: 1. Чи потрібно новоствореному комунальному підприємству здійснювати закупівлі через ProZorro відповідно до вимог ЗУ "Про публічні закупівлі", якщо воно буде працювати безпосередньо на батьківськіх коштах, без виділення бюджетних асигнувань? 2. Чи потрібно комунальній установі здійснювати закупівлі через ProZorro відповідно до вимог ЗУ "Про публічні закупівлі" для організації платного гарячого харчування учнів, якщо вона буде працювати безпосередньо на батьківськіх коштах, які будуть надходити на спеціальний рахунок установи?
Відповідь
10.01.2020
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня!Виникло таке запитання, замовником було укладено додаткову угоду (на постачання природного газу) під 20% згідно ч.5 ст. 36 ЗУ "Про публічні закупівлі", але тендер ще триває і обсягів газу не вистачить до завершення закупівлі на 2020 рік. Як вчинити: укласти прямий договір на місяць чи переговорну процедуру за нагальною потребою, і взагалі чи можливо це?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json