Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
22.04.2020
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня. Хто може бути (повинен бути) уповноваженою особою у військовій організації (частині, військових навчальних закладах)? Військовослужбовець не може вимагати відповідної доплати згідно із законодавством за додаткові роботи. З військовослужбовцем не можливо укласти трудову угоду (контракт) згідно із законодавством. Штатний розпис військової організації затверджується керівними органами міністерства (а не в самій частині), де не передбачено керівними документами посада уповноваженої особи.
Відповідь
22.04.2020
Запитання      Тема: Інше
У зв’язку з введенням в дію нового Закону "Про публічні закупівлі" просимо надати розяснення як забезпечити інвалідів засобами реабілітації, а саме: - відповідно до постанови КМУ від 05.04.2012 № 321 "Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітаціїосіб з інвалідністю....", особа з інвалідністю САМОСТІЙНО обирає підприємство, яке виготовлятиме засоби реабілітації. Договір є 3-х сторонній, (особа з інвалідністю (з зазначеням усіх персональних даних), орган соцзахисту та підприємство). В договорі вказано, що "Орган соцзах. забовязаний оплатити вартість ТЗР(засоби тех. реабіліт.) підприємству.". Договір є типовим, формується автоматично підприємством в базі ЦБІ (центральний банк івналідів). При реєстрації договору в органах казначейства виникло питання щодо оприлюднення таких договорів через систему ПРОЗОРРО, шляхом опублікування Звіту про укладений договір або використання процедур закупівлі або спрощеної закупівлі. Копія договору додається. ПРОСИМО надати розяснення щодо доцільності та необхідності проведення відповідних процедур для даних договорів. Дякуємо за співпрацю.
Відповідь
21.04.2020
Запитання      Тема: Інше
Якщо відповідно до статті 11 в установі визначена уповноважена особа, чи потрібно відповідно до постанови КМУ від 20.03.2020 №225 визначати окремо уповноважену особу для проведення закупівлі товарів для запобігання поширенню коронавірусної хвороби?
Відповідь
21.04.2020
Запитання      Тема: Інше
Чи є замовником в розумінні ЗУ "Про публічні закупівлі" державне унітарне підприємство, що відповідно до полоржень Статуту діє як державіне комерційне підприємство та засновано на державній власності (100%) враховуючи положення статті 2 вищезаначеного статуту? Метою діяльності відповідного підприєхмства відповідно до Статуту є одержання прибутку на основі виробничої, комерціцної та іншої діяльності пов'язанної з виробництвом
Відповідь
21.04.2020
Запитання      Тема: Інше
якщо закупівля складає 3 тис.грн , чи є якісь пояснення у новій редакції закону Ураїни "Про публічні закупівлі"
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json