Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
27.04.2020
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Розясніть, будь ласка, чи має право Замовник завершити допорогову закупівлю за старим Законом чи все ж таки потрібно скасувати допорогову закупівлю та провести її як спрощену по новому Закону, який вступив в дію з 19.04.2020
Відповідь
27.04.2020
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Якщо проведена допорогова закупівля, за результатами аукціону визначено переможця (вартість більше 50 тис. грн.) та на 19.04.2020 не укладено договір. Які подальші дії? Чи можемо ми укласти договір зараз?
Відповідь
26.04.2020
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Просимо надати консультацію щодо наступного. У відповідності до п. 2 ч. 1 ст. 10 Закону оголошення про проведення спрощеної закупівлі та проект договору про закупівлю опрлилюднюється в електронній системі закупівель не пізніше ніж за ШІСТЬ робочих днів до кінцевого строку подання пропозицій. Згідно п. 9 ч. 3 ст. 14 Закону в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, що оприлюднюється замовником відповідно до статті 10 Закону, обов’язково зазначаються:кінцевий строк подання пропозицій (строк для подання пропозицій не може бути менше ніж П’ЯТЬ робочих днів з дня оприлюднення оголошення про проведення спрощеної закупівлі в електронній системі закупівель). Який строк між оприлюдненням оголошення про проведення спрощеної закупівлі в системі та кінцевим строком подання пропозицій: п'ять чи шість робочих днів?
Відповідь
23.04.2020
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Добрий день! Прошу надати роз'яснення з питання: чи завершуються допорогові закупівлі, що не були завершені станом на 19.04.2020 у Порядку, що діяв раніше (згідно з Наказом ДП "Прозорро" №10 від 19.03.2019)?. Чи є підстави для відміни таких закупівель?
Відповідь
23.04.2020
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
місцевим бюджетом виділено 140,0 тис.грн.на друк книжок місцевих авторів(три автори,планується укласти три договори під одним кодом:20,0 тис.,50,0 тис.та 70,0 тис.грн.)між авторами та виконавцем робіт укладено договори про передачу майнових прав на твір.Чи не буде порушенням при проведенні допорогової закупівлі відмова іншим учасникам пропозицій,зважаючи на те,що укладені вищезазначені договори по передачі майнових прав з конкретним виконавцем робіт?Дякую.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json