Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
21.02.2018
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Доброго дня! З 20.02.2018року наш заклад Комунальний заклад Броварської міської ради «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» був перетворений в Некомерційне комунальне підприємство Броварської міської ради "Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги"(який є правонаступником). В період з 01.01.2018 по 20.02.2018 нами були двічі проведені відкриті торги на закупівлю бензину, які були відмінені через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій. Тепер комітет планує провести переговорну процедуру закупівлі бензину, але чи можна це робити, враховуючи те, що відкриті торги проводились Комунальним закладом Броварської міської ради «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», а переговорна процедура проводитиметься Некомерційним комунальним підприємством Броварської міської ради "Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги"?
Відповідь
15.02.2018
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Наше підприємство планує прийняти участь у допороговій закупівлі UA-2018-02-12-000865-a , на сайті Prozorro, на сталеві канати .На наше запитання " Чи можлива поставка сталевих канатів з Російської Федерації?" підприємсто -замовник процедури закупівлі Вінницьке міське комунальне підприємство "Вінницяміськліфт" відповів : "Відповідно до частини першої статті 5 Закону України "Про санкції", доручення Прем'єр-міністра України від 24.09.2015 №39207/1/1-15 та наказу Міністерства оборони України від 29.09.2015 №518 "Питання виконання Указу Президента України від 16.09.2016 №549/2015" закупівля товарів, робіт і послуг не буде здійснюватися у юридичних осіб - резидентів Російської Федерації державної форми власності та юридичних осіб, частка статутного капіталу яких перебуває у власності Російської Федерації, а також в інших суб'єктів господарювання, що здійснюють продаж товарів, робіт і послуг походження з Російської Федерації, крім випадків, коли заміщення таких предметів закупівлі іншими неможливе, що підтверджено Міністерством економічного розвитку і торгівлі України." Допоможить будь ласка , поясніть ,чи можете ви підтвердити , що статалеві канати не підпадають під дію Закону "Про санкції" , чи є сталеві канати , товаром який не має заміщення? Яке підтвердження ,необхідно отримати від Міністерства економічного розвитку і торгівлі України? Чи може наше підприємство , приймати участь у закупівлях, поставляти товар ,а саме сталеві канати, з Російської Федерації ,не порушуючи Законодавство України ?
Відповідь
08.02.2018
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня! Суть питання: хочемо закупити спецтехніку (трактор з обладнанням,а також ГАЗель) для комунального підприємства. Підприємство фінансується повністю сільською радою, своїх прибутків не має. Буде оголошено "відкриті торги" по даним предметам закупівлі.Чи може комунальне підприємство оголосити від себе "відкриті торги"? Чи потрібно, щоб сільська рада оголошувала "відкриті торги", а потім передавала спецтехніку комунальному підприємству?
Відповідь
07.02.2018
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Доброго дня. Прошу Вас надати роз'яснення з приводу наступних питань: 1. Комунальне підприємство уклали договір на закупівлю товарів в 2010 році на 20 мільйонів гривень, поставка товарів та оплата за вказаним договором діє, ще до теперішнього часу, в 2017 році було укладено додаткову угоду між замовником та виконавцем (підрядником). Запитання в тому, чи повинне комунальне підприємство публікувати вказану додаткову угоду на майданчику публічних закупівель? 2. Комунальне підприємство в 2017 році уклали договір з замовником, на теперішній час роботи завершено та всі кошти сплачено, але під час виконання договору було укладено дві додаткові угоди. В який термін комунальне підприємство повинно було опублікувати додаткові угоди на майданчику закупівель? Дякую. Прошу Вас надати відповідь на мою електронну скриньку,у найкоротший термін. З повагою!
Відповідь
30.01.2018
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Доброго дня! Комунальне підприємство Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни) користуючись нагодою висловлює Вам свою повагу та звертається з наступним. З метою розвитку напряму наземного обслуговування повітряних суден, що призводить до поповнення бюджету підприємства і як наслідок бюджету міста Києва у 2016 році проводилась процедура закупівлі відкриті торги з публікацією англійською мовою на закупівлю ДК021:2015: код 34140000-0 «Великовантажні мототранспортні засоби (Автоліфт бортового харчування (кейтеринг)) № в ЦБД: UA-2016-10-19-000294-c. За результатами проведеної процедури був укладений договір на закупівлю автоліфта бортового харчування (кейтерінг) CA-4004 виробництва Denge Makina San Ve Tic A.S. (Туреччина), що успішно експлуатується фахівцями КП МА «Київ» (Жуляни) з червня 2017 року та не має жодних нарікань стосовно якості поставленого товару, простоти і легкості його експлуатації зі сторони працівників КП МА «Київ» (Жуляни), а також технічного обслуговування та підтримки товару зі сторони постачальника. Застарілість існуючої техніки, що не встигає обслуговувати зростаючий потік повітряних суден, що потребують наземного обслуговування, та позитивні відгуки експлуатантів вже існуючого автоліфту схиляє КП МА «Київ» (Жуляни) до придбання додаткової одиниці саме такого автоліфта бортового харчування (кейтерінг) CA-4004 виробництва Denge Makina San Ve Tic A.S. (Туреччина). З урахуванням вимог чинного законодавства в сфері публічних закупівель та наявність конкуренції у виготовленні та поставки автоліфтів, придбання бажаного товару, ідентичного до того, який вже має у своєму активі КП МА «Київ» (Жуляни) майже неможливо. Враховуючи викладене, КП МА «Київ» (Жуляни) звертається до Вас за роз’ясненням. Чи не буде вважатись порушенням норм чинного законодавства застосування переговорної процедури закупівлі для придбання автоліфту бортового харчування (кейтерінг) CA-4004 виробництва Denge Makina San Ve Tic A.S. (Туреччина), керуючись пунктом 5 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» в зв’язку з виникненням потреби здійснити додаткову закупівлю в того самого постачальника, з метою забезпечення уніфікації процесу та технології обслуговування, а також сумісності з наявним товаром, в зв’язку з тим, що заміна постачальника може призвести до виникнення проблем технічного характеру, пов’язаного з експлуатацією та обслуговуванням такого товару, що в свою чергу може призвести до уповільнення або призупинення надання послуг з наземного обслуговування повітряних суден і як наслідок недоотримання частини прибутку КП МА «Київ» (Жуляни)? Сподіваємось на порозуміння, та будемо вдячні за надання роз’яснень з порушеного питання, що допоможе уникнути порушень чинного законодавства в сфері публічних закупівель та успішно реалізовувати заплановані проекти.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json