Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
21.09.2021
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
В штатному розкладі передбачена посада Фахівець з державних закупівель. Чи обов'язково саме робітник, який займає цю посаду має бути призначеним Уповноваженою особою? В Положенні про уповноважену особу, яке планується затвердити в бюджетній установі планується прописати той факт, що закупівлі в установі будуть проводитися робочою групою у складі : Уповноважена особа (має вищу економічну освіту, стаж роботи у сфері державних закупівель) - заступник директора з економіки та член робочої групи : фахівець з державних закупівель. Чи не буде це порушенням діючого законодавства з публічних закупівель. Бюджет установи досить великий... закупівель (по предметам) дуже багато... Дякую за відповідь
Відповідь
21.09.2021
Запитання      Тема: Інше
ДП «Луганський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» (учасник процедури закупівлі) має підпорядкуванні відокремленні підрозділи (філії) підприємства які знаходяться та взяті на облік у контролюючих органах як платники податків за місцем реєстрації. Частина відокремлених підрозділів (філій) залишилась на тимчасово окупованій території України, де органи державної влади не здійснюють свої повноваження, а частина знаходиться на підконтрольній території України, де органи державної влади здійснюють свої повноваження. Згідно п. 63.6 ст. 63 ПКУ «Облік платників податків у контролюючих органах ведеться за податковими номерами», відокремлені підрозділи (філії) самостійно нараховують та сплачують податки, ведуть їх облік. Відповідно до п. 13 ч. 1 ст. 17 Законна України «Про публічні закупівлі» вказано що, якщо учасник процедури закупівлі має заборгованість із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), крім випадку, якщо такий учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах визначених законодавством країни реєстрації такого учасника, то Замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника або відмовити в участі у переговорній процедурі закупівлі. В зв’язку з вищевикладеним, просимо Вас надати консультацію чи має право Замовник відхилити тендерну пропозицію або відмовити в участі у переговорній процедурі закупівлі ДП «Луганський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» (учасник процедури закупівлі) у разі наявності податкової заборгованості у відокремлених підрозділах (філіях) із сплати податків та зборів.
Відповідь
20.09.2021
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Якщо було оголошено відкриті торги, всіх Учасників закупівлі було відхилено. Однак один Учасник подає скаргу до АМКУ. Оскільки у Замовника виникає нагальна потреба у закупівлі та на підставі абзацу 4 пункта 3 частини 2 статті 40 Закана про публічні закупівлі, а саме оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після розгляду/оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується Замовник може провеести переговорну процедуру закупівлі. Замовником оголошено переговорну процедуру, та на момент підписання договору в переговорній процедурі - АМКУ публікує рішення, (згідно якого закупівля щодо відкритих торгів не відбулась) тобто період оскарження по даній закупівлі завершився. Чи є можливість у Замовника підписати договір по переговорній процедурі, уже після завершення оскарження ? Питання полягає у тому, на "період оскарження" - це поки закупівлю оскаржується і на цей період Замовник може провести процедуру? Чи головне розпочати переговорну процедуру, а надання послуг/поставка товарів буде виконана уже після періоду оскарження?
Відповідь
20.09.2021
Запитання      Тема: Планування закупівель
Підкажіть, якщо планувалась спрощена закупівля на 2020рік, аукціон пройшов 30 грудня 2020р. і того ж дня опубліковано протокол про переможця. Договір опубліковано 18 січня 2021р. і товар привезли у січні. До якого року відноситься закупівля? Чи сумується класифікатор ДК цього товару до такого ж товару, купленого у 2021році?
Відповідь
20.09.2021
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Тендерний комітет Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ (Далі –Центр) просить Міністерство економіки надати наступні роз’яснення: 09 вересня 2021 року Рівненський центр професійно-технічної освіти ДСЗ отримав від Товариства з обмеженою відповідальністю «Рівнегаз Збут» листи (лист від 08.09.2021 р. №33701-Сл-9387-0921, лист від 08.09.2021 р. №33701-Сл-9390-0921, лист від 08.09.2021 р.№ №33701-Сл-9392-0921); додаткові угоди (перша додаткова угода: «п.3.1. Всього ціна газу з врахуванням ПДВ за 1000 куб.м. газу становить 17 225,60 грн.», друга додаткова угода: «п.3.1. Всього ціна газу з врахуванням ПДВ за 1000 куб.м. газу становить 18 930,93 грн.», третя додаткова угода: «п.3.1. Всього ціна газу з врахуванням ПДВ за 1000 куб.м. газу становить 20 350,74 грн.»; довідки з Рівненської торгово-промислової палати (від 16.08.2021 р. №56.03/433, від 16.08.2021 №56.03/432, від 19.08.2021 р. №56.03/445) щодо зміни істотних умов договору (збільшення ціни за одиницю товару) про закупівлю природного газу щодо договору від 27.01.2021 р. №41АВ337-584-21/44. Кожна додаткова угода збільшує ціну за одиницю в межах до 10%. В додаткових угодах зазначено, що усі три набирають чинності з моменту підписання та застосовуються до правовідносин, починаючи з «01» вересня 2021 року. Разом з додатковими угодами на збільшення ціни за одиницю товару ТзОВ «Рівнегаз Збут» був надісланий лист від 08.09.2021 р. № 337-Кл-9404-0921 та додаткові угоди про розірвання договору від 27.01.2021 р. №41АВ337-584-21/44 з 1 жовтня 2021 року. Усі листи, додаткові угоди та довідки з ТПП було отримано та зареєстровано 09 вересня 2021р. Листи щодо зміни істотних умов договору, додаткові угоди та довідки з ТПП додаються. Просимо надати нам роз’яснення щодо подальших дій в даній ситуації щодо підписання додаткових угод на збільшення ціни за одиницю товару природного газу, а також щодо подальших дій навчального центру у разі розірвання договору, оскільки в такому випадку навчальний центр та його відділення залишаться без газу.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json