Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
24.09.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2270 / 2220
Чи підлягають розгляду тендерні пропозиції учасника, завантажені після проведення аукціону? Чи можеа вважати ці тендерні пропозиції такими, що не відповідають умовам тендерної документації?
Відповідь
23.09.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1515 / 1541
Тендер відбувся в 2004 році (до прийняття Закону України "Про державні закупівлі"), врезультаті чого було підписано договрі між сторонами. На даний момент змінюється одна із сторін. Для цього протрібно знову проводити тендер і підписувати договір вже з новою стороною договору чи можна просто укласти договір з новою стороною так, як первинний договір було укладено до прийняття ЗУ "Про державні закупівлі"?
Відповідь
23.09.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1504 / 1530
Коли на сайті буде технічно реалізовано Порядок організації тестування уповноважених осіб?
Відповідь
23.09.2021 Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись Розширений перегляд
1402 / 1447
Які принципи здійснення оборонних закупівель порушує Замовник у випадку, якщо на наступний день після відміни закупівлі оприлюднює оголошення про закупівлю аналогічних послуг, закупівлю щодо яких відмінено?
Відповідь
22.09.2021 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1062 / 1089
Добрий день. Чи має підприємство включати единий податок у розмірі 5% у склад Договірної ціни на Договорі підряду. Отже згідно ДСТУ Б Д. 1. 1-1:2013 п. 5.8.3 до враховуються податки, збори, обов'язкові платежі, встановлені чинним законодавством і не враховані складовими вартості будівництва. Так саме це прописано у п. 6.2.3 та п. 6.2.13 У програмному комплексі АВК всіх редакцій розрахунок договірної ціни завершується включенням єдиного податку до складу договірної ціни. Органом фіскального контролю оскаржено включення єдиного податку 5% до складу договірної ціни з посиланням на тотожність єдиного податку та податку на прибуток. Таким чином орган фінансового контролю вважає що, єдиний податок не належить до витрат, пов'язаних з виконанням робіт, та є таким, що належить до сплати безпосередньо платником такого податку. Прошу роз'яснити, чи враховувати єдиний податок 5% у складі договірної ціни, а якщо ні, то за рахунок яких коштів сплачувати даний податок. Отже складення цінової пропозиції регламентований процес та не передбачає ніяких дій, що суперечать законодавству України. З повагою, та сподіванням на скорішу відповідь Морозан Владіслав
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2