Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
19.10.2016
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Добрий день, підкажіть, будь ласка, по наступному. В державній установі прийнято рішення здійснювати допорогові закупівлі на суму від 50 тис.грн. При закупівлі послуг з розподілу природного газу в мономоліста на суму 130 тис.грн. необхідно оприлюднювати звіт про укладений договір і скан-копію договору на електронному майданчику? При закупівлю постачання природного газу на суму 150 тис.грн. необхідно робити допорогову закупівлю через електронний майданчик, якщо в області зареєстрований лише 1 постачальник природного газу, чи можливо укласти прямий договір і оприлюднити звіт про укладений договір і його скан-копією? Дякую.
Відповідь
19.10.2016
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
В Україні існують комунальні підприємства, створені місцевими радами. В оперативне управління таким комунальним підприрємствам передані адміністративні будівлі. Установи, в основному бюджетні, орендують у місцевих державних адміністрацій в цих будівлях кабінети для здійснення своєї діяльності. А комунальні підприємства з цими установами укладають договори на постачання послуг з утримання нерухомого майна, за якими отримують свій основний дохід. З набранням чинності Законом України "Про публічні закупівлі" введено проведення допорогових закупівель, використання електронної системи закупівель (ч.1 ст.2). Розмір оплати за договорами на постачання послуг з утримання нерухомого майна в основному перевищують 50 тис. грн на рік, а в деяких випадках і дорівнюють або перевищують 200 тис. грн на рік. Внаслідок чого виникають наступні питання. Яким чином комунальним підприємствам укладати зазначені договори? Чи обов'язково проводити допорогові закупівлі з використання електронної системи? Чи є законним проведення переговорної процедури закупівлі на підставі п.2 ч.2 ст.35 Закону України "Про пцблічні закупівлі" - "відсутность конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи", оскільки лише у комунального підприємства є право оперативного управління адміністративними будівлями на підставі рішення місцевої ради?
Відповідь
19.10.2016
Запитання      Тема: Відкриті торги
Добрий вечір, допоможіть розібратися в ситуації. Нами була оголошена закупівля автозапчастин на 2.5 млн. грн. Тендерні пропозиції подали 3 учасника. Відбувся аукціон, за результатами якого було визначено переможця. Нами прийняте рішення про намір укласти договір. Вимогою нашої тендерної документації - було надання переможцем цінової пропозиції в паперовій формі. Після надання паперової цінової пропозиції нами було встановлено, що ціни за одиницю товару в декілька разів перевищують ціни, зазначені в ціновій пропозиції під час проведення аукціону. Тобто учасник свідомо занизив ціни під час подання своєї тендерної пропозиції в електронному вигляді, а вже на стадії укладення договору надав зовсім інші ціни за одиницю товару. Який алгоритм наших дій щодо відхилення цього учасника на даному етапі закупівлі - після оголошення його переможцем?
Відповідь
18.10.2016
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
10.08.2016 року було подано оголошення на закупівлю с-г техніки(6 лотів) - закупівля не відбулась по всім лотам, в звязку з недостатньою кількістю учасників. 15.09.2016 було повторно подано оголошення на закупівлю с-г техніки(6 лотів).В результаті по одному з лотів було подано тендерні пропозиції двох учасників, по решті лотів - торги відмінені в звязку з недостатньою кількістю учасників. Чи має право Замовник проводити переговорну процедуру закупівлі по лотах, які були двічі відмінені по причині подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій?
Відповідь
18.10.2016
Запитання      Тема: Тендерна документація
Процедура відкритих торгів була ще розпочата згідно норм ЗУ "Про здійснення державних закупівель". Чи вважається дискримінаційною умовою вказання у документації з конкурсних торгів, вимогу: ціна за одиницю товару повинна відповідати ціні офіційного діллера цього товару
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json