Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
05.10.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4507 / 4601
Доброго дня. У нас склалася така ситуація: провели процедуру відкритих торів згідно з ідентифікатором UA-2018-02-19-002081 на майданчику закупки.пром.юа на закупівлю ПММ. В процесі виконання договору постачальник підвищив одного разу ціну, тоді знов і знов. Останнє підвищення ми відхилили і постачальник усно відмовився від постачання ПММ. Відтак виникло питання, що робити далі. Лист на розірвання договору ми надіслали, проте відповіді немає. ПММ необхідно й далі придбавати. Як чинити далі?? З ким укладати новий договір? Чи проводити процедуру відкритих торгів до закічення бюджетного року? Ми комунальне підприємство і відкриті торги проводимо у разі якщо сума договору більше 1млн.грн, а до закінчення року необхідність в оплаті ПММ менша 1млн.грн. (приблизно 600тис.грн)
Відповідь
02.10.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4180 / 4213
комунальне підприємство має намір здійснити закупівлю паливно-мастильних матеріалів на суму понад 300 тис.грн. за власні кошти (від власної господарської діяльності). Чи обовязково проводити процедуру відкритих торгів ?
Відповідь
17.09.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3634 / 3571
Запит про надання інформації Комунальне підприємство з експлуатації і ремонту житлового фонду «Житло-сервіс» (далі - КП «Житло-сервіс») звертається з метою отримання роз’яснення з наступного питання. Відповідно до п. 9 ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі», замовники - органи державної влади, органи місцевого самоврядування та органи соціального страхування, створені відповідно до закону, а також юридичні особи (підприємства, установи, організації) та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак: юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів; органи державної влади чи органи місцевого самоврядування або інші замовники володіють більшістю голосів у вищому органі управління юридичної особи; у статутному капіталі юридичної особи державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків, під даний пункт підпадає діяльність КП «Житло-Сервіс». Але ч. З ст. 2 даного Закону визначено, що дія Закону України «Про публічні закупівлі» не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є: Послуги фінансових установ, у тому числі міжнародних фінансових організацій, щодо надання кредитів, гарантій, фінансового лізингу та послуги, допоміжні до фінансових послуг. Зважаючи на наведені факти і обставину, що КП «Житло-Сервіс» має намір придбати 2 (два) транспортних засоби (автомобілі) за договорами фінансового лізингу, виникає питання з приводу застосування вищезгаданих статей ЗУ «Про публічні закупівлі». Беручи до уваги вищезазначене, просимо надати роз’яснення щодо укладення договорів фінансового лізингу на придбання транспортних засобів між КП «Житло-Сервіс» та банківською установою без проведення процедури закупівлі у відповідності до ЗУ «Про публічні закупівлі», оскільки ч. З ст. 2 даного Закону зазначає, що укладення договорів фінансового лізингу відбувається без проведення процедури закупівлі. З повагою Директор С. Бовсуновський
Відповідь
11.09.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3922 / 3816
Добрий день, Комунальне підприємство за власні кошти має намір здійснити закупівлю по енергосервісу (розподільчий пристрій електроенергії). Очікувана вартість – 47000, 00 грн. Згідно Закону «Про публічні закупівлі» - це допорогові закупівлі і проводити відкриті торги не потрібно. Але згідно Закону «Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації»- потрібно проводити відкриті торги. Який Закон має найвищу силу, чи потрібно комунальному підприємству за власні кошти (не державні кошти) проводити відкриті торги, чи можемо обійтися допороговими закупівлями.
Відповідь
27.08.2018 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
3354 / 3209
Чи повинен Замовник (Комунальне підприємство "Дніпровський електротранспорт" Дніпровської міської ради, 32616520)оприлюднювати укладені договори разом зі специфікацію (додатками) до цього договору, якщо договори укладені із зазначенням у специфікації типу товару, кількості, вартості за одиницю товару. приклад, процедура закупівлі https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-04-26-001110-b
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2