Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
10.08.2021
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Просимо надати роз’яснення чи є можливим внесення змін до істотних умов договору про закупівлю (укладеного за результатами тендеру/спрощеної закупівлі) згідно з положеннями частини п’ятої статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» при цьому встановити, що відповідно до частини третьої статті 631 Цивільного кодексу України, умови додаткової угоди застосовуються до відносин між сторонами, які виникли до укладення такої додаткової угоди? Чи не буде це порушенням строків оприлюднення інформації про закупівлі?
Відповідь
10.08.2021
Запитання      Тема: Відкриті торги
Чи можна вважати постанову НКРЕКП від 30.07.2021 року № 1227 «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 08 квітня 2020 року № 766», постанову НКРЕКП від 16.06.2021 року № 973 «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 08 квітня 2020 року № 766», постанову НКРЕКП від 08 квітня 2020 року № 766 «Про дії учасників ринку електричної енергії у період дії карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням короновірусної хвороби (COVID-19)» підтверджуючим документом, який встановлює регульований тариф на електроенергію та є підставою для внесення змін до договору по п. 7 ч. 5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі»
Відповідь
10.08.2021
Запитання      Тема: Планування закупівель
На початку року ми закупили електроенергію на 150 тис грн. (переговорна) в липні місяці ми запланували провести закупівлю на 48 тис грн. (ці кошти не були передбачені) і провели прямим договором (без використання електронної системи), в серпні місяці рішенням сесії нам виділяють додаткового 15 тис грн. Як провести закупівлю на 15 тис , - прямим договором чи відкриті торги тому що загальна сума перевищує 200 тис
Відповідь
10.08.2021
Запитання      Тема: Планування закупівель
Комунальне некомерційне підприємство «Консультативно-діагностичний центр Дніпровського району міста Києва» - заклад охорони здоров’я, який отримує кошти за надані платні медичні послуги фізичним та юридичним особам, а також за програмою медичних гарантій від Національної служби здоров’я України за фактично надані медичні послуги населенню. Вищезазначені грошові кошти заклад отримує на свої поточні рахунки, відкриті в банківських установах. Просимо надати роз’яснення з наступного питання: чи може заклад в договорах на надання послуг або на поставку товарів встановлювати терміни виконання зобов’язань сторін на наступний фінансовий рік (наприклад: договір укладено на виконання поточного ремонту (послуги) або поставку медичного обладнання в вересні-жовтні 2021 року, в термін виконання зобов’язань сторін встановити у 2022 році).
Відповідь
10.08.2021
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Доброго дня! З метою виконання пункту 18 Додатку 2 «ЗАВДАННЯ І ЗАХОДИ з виконання Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року» Постанови Кабінету Міністрів від 24 лютого 2016 р. № 126 «Про затвердження Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року», а саме: «Проектування та будівництво аеропорту в Закарпатському регіоні: передпроектні роботи, проектування, оцінка впливу на довкілля, розроблення інвестиційного проекту та будівництво аеродрому, необхідно оголосити закупівлю за предметом: Розроблення проєкту звіту з оцінки впливу на довкілля та його супроводу по об’єкту «Будівництво аеропорту в Закарпатському регіоні» (код за ДК 021:2015: 71530000-2 Консультаційні послуги в галузі будівництва). В тендерній документації зазначається, що вартість Послуг, згідно з ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 включається до зведеного кошторису і є складовою частиною вартості по об’єкту: «Будівництво аеропорту в Закарпатському регіоні». Також Згідно з пунктом 5. Постанови Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 р. № 560 «Про затвердження Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», а саме «Перед затвердженням проектів будівництва для проведення їх експертизи до проектної документації на будівництво об’єктів, що підлягають оцінці впливу на довкілля згідно із Законом України “Про оцінку впливу на довкілля”, додаються результати проведення такої оцінки. Для об’єктів, що підлягають оцінці впливу на довкілля, розробляється звіт з оцінки впливу на довкілля. За наявності звіту з оцінки впливу на довкілля матеріали (розділ) оцінки впливів на навколишнє середовище у складі проектної документації розробляються тільки в частині заходів, не включених до звіту з оцінки впливу на довкілля.» Разом з тим згідно з листом МІНРЕГІОН №8/15.1/2510-19 від 02.08.2019 р. витрати пов’язані з наданням висновку з оцінки впливу на довкілля, можливо віднести до глави 10 «Утримання служби замовника» зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва. Питання: Враховуючи вищевказане, зазначений предмет закупівлі відноситься до Робіт чи Послуг згідно з статтею 1 Закону України «Про публічні закупівлі»?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json