Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
29.12.2020
Запитання      Тема: Інше
На підставі пунку 2 ст. 15 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», виконавчим комітетом Вільнянської міської ради Запорізької області 23.12.2020 проведено конкурс щодо визначення виконавців житлово-комунальних послуг(об’єкти благоустрою) на 2021 рік. Кошти на оплату відповідних окремих послуг, по яких проведено конкурс перебільшують суму 50,0тис. грн., наприклад літне утримання – 644,6 тис.грн. Тобто, згідно Закону України «Про публічні закупівлі» необхідно проводити тендерні закупівлі. Питання: можливо укладання договорів з переможцями конкурсу на підставі розпорядження міського голови про затвердження результатів конкурсу чи потрібно проводити тендерні закупівлі?
Відповідь
29.12.2020
Запитання      Тема: Інше
Відповідно до законів України «Про житлово-комунальні послуги», «Про відходи» споживачі зобов’язуються укласти договір про поводження з побутовими відходами з виконавцем послуг з вивезення побутових відходів, якого визначає орган місцевого самоврядування на конкурсних засадах у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Підприємству, яке здійснює свою діяльність в окремих сферах господарювання, необхідно закупити послуги з вивезення твердих побутових відходів у м. Києві. Розпорядженням Київської міської ради від 08.12.2017 року № 1589 «Про введення в дію рішення конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Києва» визначено виконавця – це комунальне підприємство виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київкомунсервіс», та розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 18.03.2019 року № 450 встановлено тарифи на вивезення твердих побутових відходів з урахуванням операцій на поводження з побутовими відходами (збирання, перевезення, утилізація, захоронення) виконавцю послуг. Відповідно до п. 5 частини шостої ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) цей Закон не застосовується у випадку, якщо замовники, визначені у п. 4 частини першої ст. 2 цього Закону, здійснюють закупівлі таких предметів закупівлі: товари, роботи і послуги, якщо ціни (тарифи) на них затверджуються державними колегіальними органами, іншими органами влади відповідно до їх повноважень або визначаються в порядку, встановленому зазначеними органами, у тому числі якщо визначення таких цін здійснюється на аукціонах. Просимо розглянути та надати роз’яснення чи може замовник, визначений у п. 4 частини першої ст. 2 Закону, здійснити закупівлю послуг з вивезення побутових відходів у КП «Київкомунсервіс», як виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Києва, відповідно до п. 5 частини шостої ст. 3 Закону.
Відповідь
29.12.2020
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня. Цікавить питання. Уповноважена особа проводила закупівлю у системі прозорро (електроенергія на суму 80 тис. грн.). При внесенні у систему все добре зробила, і документацію і все, лиш допустила помилку - не вказала галочкою, що це спрощена закупівля. і все виглядає як допорогова. Помітила це на стадії наміру укласти договір з переможцем. Це є помилкою. Але чи можна щось змінити, чи відміняти закупілю, чи який найоптимальніший варіант, щоб не відміняти цього.
Відповідь
29.12.2020
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, в 2019 році за результатами торгів було укладено договір на закупівлю робіт. В ході виконання умов договору частина робіт була виконана в 2019 році. Як наслідок з метою виконання робіт які залишились було укладено додаткову угоду на продовження терміну виконання робіт до 31.12.2020 року. Однак, через складну ситуацією яка склалась у зв'язку із пандемією Ковіду та через брак фінансування, Підрядник не бажає продовжувати договір на 2021 рік. Чи може останній відмовитись від продовження договору та які наслідки будуть для нього, крім того, якщо договір не продовжується на 2021 рік, то Підрядник в 2020 році має за актом здати фактично виконані роботи?
Відповідь
29.12.2020
Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись
Замовником оголошено спрощену закупівлю, в якій 14.12.2020 р. визначено учасника переможцем. Таким чином, учасник має право подати документи для укладання договору про закупівлю до 4 січня 2021 р. Але, якщо договір буде укладено у 2021 році, то зміст договору не буде відповідати проекту договору, який було опубліковано разом з оголошенням. Замовник вбачає за необхідне відмінити закупівлю, так як вона не встигає бути виконаною у 2020 році. Як правильно в даному випадку відминити закупівлю, на які підстави посилатися?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json