Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.10.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1860 / 1887
До якої дати приймаються клопотання і документи на отримання субвенції згідно Постанови 883 від 11.08.2021 року?
Відповідь
03.10.2021 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1237 / 1224
В січні 2021 року було проведено тендер на закупівлю газу для державної установи (позашкільного закладу освіти). За літній період було підписано 9 додаткових угод на підвищення ціни. 28 вересня 2021 року постачальником була надіслана додаткова угода на розірвання договору через значне підвищення ціни газу на ринку. 15 жовтня починається опалювальний сезон. Замовник не встигне закінчити тендерну процедуру. Тендер був оголошений 29 вересня. Чи може замовник істотно змінити умови договору, керуючись законом № 1197 ст. 40, ч. 5? Залишити ціну договору, а зменшити обсяг. Щоб мати змогу отримувати послуги від постачальника до того часу, коли буде проведений тендер. Чи треба розривати договір з постачальником та укладати прямий договір до 50000 з іншим постачальником? Чи потрібно звертатись до постачальника останньої надії?
Відповідь
01.10.2021 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1640 / 1646
Доброго дня! Закон України "Про публічні закупівлі" встановлює вимоги до договору про закупівлю, зокрема, випадки зміни істотних умов договору про закупівлю. Питання полягає в тому чи дані положення застосовуються до договорів, вртість яких перевищує 50 000 грн. чи також до договорів, вартість яких не перевищує 50 000 грн
Відповідь
01.10.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2082 / 2163
КНП "ДТМО" КМР не підпадає до переліку закладів охорони здоров"я, визначених для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, але надає допомогу і лікує хворих дітей. Більш того, за квітень-травень 2021 р. отримало кошти від НСЗУ по наданому пакету № 43 за лікування хворих дітей на COVID-19. На підставі Закону України № 1599 «Про внесення змін до розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про публічні закупівлі» та Постанови КМУ від 22.09.2021 р. № 1012 "Деякі питання закупівлі лікарських засобів, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" виникли запитання по організації та проведенню закупівель товарів. Питання 1. Чи можна віднести підприємство до розуміння "правильного замовника", адже допомогу надає та лікує COVID-19? Питання 2. Чи правильно розумію, що лікарські засоби придбаваємо до затвердженої Постанови № 1012. Розхідні матеріали для надання медичної допомоги хворим на COVID-19 та медичні вироби для вакцинації від COVID-19 (шприци, системи, катетери аспіраційні, маски дихальні, кисень газоподібний) закуповуємо за прямими договорами. Закупівлю інших товарів, необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, таких як засоби індивідуального захисту, дезінфекційні засоби та антисептики, тести, здійснюємо в порядку, встановленому законом для спрощених закупівель? Дякую за відповідь та роз"яснення.
Відповідь
01.10.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1293 / 1272
Доброго дня! Скажіть будь-ласка, у нас з монополістом ПАТ Дніпрогаз укладено прямий Договір про приєднання до газорозподільної системи без використання електронної системи закупівель. В Договорі була відсутня загальна сума Договору, тільки було вказано вартість послуг з видачі Технічних умов приєднання на суму 1652, 75 грн. Стосовно вартості послуг за цим Договором в п.1 Розділу 4 прописано: що вартість послуг визначається окремою додатковою угодою після погодження сторонами проекту зовнішнього газопостачання і його кошторисної частини. От ми погодили проект зовнішнього газопостачання та отримали Додаткову угоду на сумму 48 000 грн. Питання: чи можемо ми укладати додаткову угоду на суму 48000 без використання електронної системи. І чи не буде це порушенням чинного законодавства.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2