Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
25.04.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1791 / 1831
Доброго дня, підкажіть будь-ласка, замовник Зміївська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства «Центренерго» проводить тендер - предмет закупівлі - 42120000-6 Насоси та компресори (Мотопомпа), планує придбати Мотопомпу для брудної води. В тендерній документації вимагається вказати ступінь локалізації товару, а також містить інформацію про включення такого товару до Переліку та відповідний пункт Переліку, за яким відображається інформація про товар. Посилаючись на Закон України "Про публічні закупівлі" переліку товарів, визначеного у підпункті 2 пункту 61 Розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” ми не знайшли у переліку товарів «Мотопомпи» або «насос з двигуном внутрішнього згорання». Прошу надати пояснення чи відносяться мотопомпи до таких товарів як: насоси та компресори; насоси; насоси для рідин; відцентрові насоси та підіймачі рідин; підіймачі рідин; відцентрові насоси? Мотопомпи на 100% імпортні, що вказується в декларації відповідності та паспорті на товар. Якщо цього товару немає в переліку чи потрібно нам надавати інформацію Замовнику про ступінь локалізації товару та калькуляцію його ціни ?
Відповідь
25.10.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1789 / 1904
Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, у наступному питанні. Замовником проводились відкриті торги. Учасник завантажив довідку НАЗК, з якої вбачається, що керівник учасника притягувався до адміністративної відповідальності за корупційне правопорушення у 2020 році, яке не пов'язано із публічними закупівлями. Як правильно діяти при наявності такої інформації Замовником? Проводити кваліфікацію з врахуванням ст. 39 КУпАП, тобто самостійно визначити, що строк стягнення сплив? Дискваліфіковувати? Звертатись до НАЗК? Дякую!
Відповідь
11.09.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1778 / 1804
Згідно з пунктом 47 Особливостей переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документи, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 та в абзаці чотирнадцятому цього пункту. Згідно з імперативною нормою, що передбачена підпунктом 3 пункту 44 Особливостей, замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, коли переможець процедури закупівлі не надав у спосіб, зазначений в тендерній документації, документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 та в абзаці чотирнадцятому пункту 47 Особливостей.. З 04.09.2023 Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) відкрило доступ до Реєстру осіб, які вчинили корупційні та пов’язані з корупцією правопорушення. Питання: В разі якщо переможець процедури закупівлі у визначений Особливостями строк не надав замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документ, що підтверджує відсутність підстав, зазначених у підпункті 3 пункту 47 Особливостей Замовник повинен відхилити тендерну пропозицію такого переможця? Чи відсутні підстави для відхилення переможця, так як Замовник повинен самостійно перевірити інформацію, що керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією, так як наразі дана інформація оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України “Про доступ до публічної інформації” та/або міститься у відкритих публічних електронних реєстрах, доступ до яких є вільним?
Відповідь
31.03.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1770 / 1791
Чи має право Замовник, при закупівлі продуктів харчування для закладів освіти, за процедурою відкриті торги відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (зі змінами від 17.02.2023 №157) (далі-Особливості), у разі коливання ціни за одиницю товару на ринку у бік зменшення, посилаючись на пп.2 п.19 Особливостей, укласти додаткову угоду на зміну ціни за одиницю товару саме у бік зменшення та внести зміни до істотних умов договору?
Відповідь
27.10.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1766 / 1787
13 жовтня 2023 року Департаментом оголошено відкриті торги на сувенірну продукцію UA-2023-10-13-004067-a. 27 жовтня 2023 року спливає кінцевий термін кваліфікації переможця. 25 жовтня 2023 року Департаментом було направлено вимогу учаснику про усунення невідповідностей, передбаченим п.2.1. тендерної документації, а саме надання довідки про наявність досвіду виконання аналогічних робіт, копію одного повністю виконаного аналогічного договору, не менше одного позитивного відгуку та інше. Крім того, учасник не надав документи, передбачені п. 23 розділу 2 ст. 22 Закону. Для усунення невідповідностей, учасник надав всі необхідні документи лише допомогою обмеженого доступу. В системі Prozoro він зазначив, що ці документи є конфідеційними , і він не може їх розголошувати . Тобто у замовника в особистому кабінеті вини доступні, а в Prozoro ні. Які наші дії? Відхиляти учасника чи ні?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2