Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
25.04.2023
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня, підкажіть будь-ласка, замовник Зміївська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства «Центренерго» проводить тендер - предмет закупівлі - 42120000-6 Насоси та компресори (Мотопомпа), планує придбати Мотопомпу для брудної води. В тендерній документації вимагається вказати ступінь локалізації товару, а також містить інформацію про включення такого товару до Переліку та відповідний пункт Переліку, за яким відображається інформація про товар. Посилаючись на Закон України "Про публічні закупівлі" переліку товарів, визначеного у підпункті 2 пункту 61 Розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” ми не знайшли у переліку товарів «Мотопомпи» або «насос з двигуном внутрішнього згорання». Прошу надати пояснення чи відносяться мотопомпи до таких товарів як: насоси та компресори; насоси; насоси для рідин; відцентрові насоси та підіймачі рідин; підіймачі рідин; відцентрові насоси? Мотопомпи на 100% імпортні, що вказується в декларації відповідності та паспорті на товар. Якщо цього товару немає в переліку чи потрібно нам надавати інформацію Замовнику про ступінь локалізації товару та калькуляцію його ціни ?
Відповідь
25.10.2023
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, у наступному питанні. Замовником проводились відкриті торги. Учасник завантажив довідку НАЗК, з якої вбачається, що керівник учасника притягувався до адміністративної відповідальності за корупційне правопорушення у 2020 році, яке не пов'язано із публічними закупівлями. Як правильно діяти при наявності такої інформації Замовником? Проводити кваліфікацію з врахуванням ст. 39 КУпАП, тобто самостійно визначити, що строк стягнення сплив? Дискваліфіковувати? Звертатись до НАЗК? Дякую!
Відповідь
31.03.2023
Запитання      Тема: Відкриті торги
Чи має право Замовник, при закупівлі продуктів харчування для закладів освіти, за процедурою відкриті торги відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (зі змінами від 17.02.2023 №157) (далі-Особливості), у разі коливання ціни за одиницю товару на ринку у бік зменшення, посилаючись на пп.2 п.19 Особливостей, укласти додаткову угоду на зміну ціни за одиницю товару саме у бік зменшення та внести зміни до істотних умов договору?
Відповідь
04.04.2023
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня. Комунальне підприємство (органи місцевого самоврядування володіє більшістю голосів у вищому органі управління юридичної особи) уклало договір підряду на виконання робіт з розпорядником бюджетних коштів на суму 600 000,00 грн. Для виконання робіт, передбачених договором підряду, комунальному підприємству необхідно закупити матеріал (товар), вартість якого перевищує 100 000,00 грн. Відповідно до ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» замовником є юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 цієї частини) та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак: юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів; органи державної влади чи органи місцевого самоврядування або інші замовники володіють більшістю голосів у вищому органі управління юридичної особи; у статутному капіталі юридичної особи державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків. Враховуючи вартісні межі предмета закупівлі (вартість одного найменування товару за показником четвертої цифри Єдиного закупівельного словника), вимоги ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» та наявність договору підряду на виконання робіт за бюджетні кошти прошу надати роз’яснення чи необхідно у даному випадку комунальному підприємству проводити тендерні торги на придбання товару.
Відповідь
15.06.2023
Запитання      Тема: Відкриті торги
Чи потрібно застосовувати локалізацію при придбанні трактора, що був у використанні (код ДК 021:2015 - 16720000-8) вартість якого перевищує 200 тис. грн.?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json