Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
28.10.2022 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2036 / 2232
Процедура закупівлі розпочалась до 19.10, за умовами постанови №169, договір про закупівлю буде укладений 30.10. підкажіть будь ласка, яку постанову слід прописувати в договорі на дату його укладення 169 чи 1178?
Відповідь
04.01.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2031 / 2095
В грудні 2022 року прийнята постанова КМУ № 1364, якою визначено механізм формування єдиного переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією. Наказом Мінреінтеграції від 22.12.2022 р. № 309 затверджено Перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією. Відповідно даного переліку всю територію Лозівського району Харківської області віднесено до територій, де можливе виникнення бойових дій. Відповідно до ч. 2 п. 1 постанови Кабінету Міністрів України від 06.12.2022р. №1364 «Деякі питання формування переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією» до територій, на яких ведуться (велися) бойові дії, включаються території можливих бойових дій та території активних бойових дій. Відповідно до п.13 Постанови Кабінету Міністрів України № 1178 від 12.10.2022р. «ОСОБЛИВОСТІ здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли замовник перебуває в районі проведення воєнних (бойових) дій на момент прийняття рішення про здійснення закупівлі або її здійснення. Виходячи з цього, ми вважаємо, що замовники, які зареєстровані (розміщені) на території Лозівського району Харківської області (в тому числі й виконавчі органі територіальних громад), можуть проводити закупівлі шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару. Надайте, будь ласка, роз'яснення з цього приводу. Своє розуміння даних нормативних документів. Чи обов’язково територіальним громадам Лозівського району Харківської області проводити закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу?
Відповідь
01.09.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2025 / 2047
Запит щодо Закону України "Про публічні закупівлі" та Особливостей. Згідно ст. 49: "У випадку обґрунтованої необхідності строк для укладення договору може бути продовжений до 60 днів. " Питання - як має обгрунтовуватись необхідність та чи має це обгрунтування обов'язково бути завантажено в електронну систему?
Відповідь
05.10.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2018 / 2009
у нас не відбулися відкриті торги "Паливні брикети", чи можемо ми взяти товар згідно пп.6 п.13 Особливостей збільшуючи обсяги, але не збільшуючи суму договору (очікувану вартість при відкритті торгів)
Відповідь
26.10.2022 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1991 / 2037
Доброго дня! Виходячи з положень п.14 Особливостей: "Закупівля відповідно до цих особливостей здійснюється замовником на підставі наявної потреби або у разі планової потреби наступного року (планових потреб наступних періодів)", чи можна проводити торги на річну потребу (товари, роботи, послуги) зі строком дії договору до 31.12.2023р.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2