Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
11.08.2021
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Необхідно провести державну закупівлю оптової партії лікарських засобів. Постачальник (потенційний) має ліцензію на роздрібну торгівлю лікарськими засобами. Ми-заклад охорони здоров'я. Чи маємо ми право укласти договір з таким постачальником?
Відповідь
11.08.2021
Запитання      Тема: Інше
У зв’язку з розірванням, з вини учасника, договору на постачання електроенергії, укладеного за результатами спрощеної закупівлі, існує нагальна потреба в даному товарі. Абз.4 п.3 ч.7 ст.3 Закону України "Про публічні закупівлі" визначена можливість укладання договору без застосування порядку проведення спрощених закупівель .... на строк, достатній для проведення ТЕНДЕРУ.... Чи можна застосовувати зазначене положення для укладення прямого договору на строк, достатній для проведення спрощеної закупівлі? Чи застосовується у зазначеному положенні слово "ТЕНДЕР" для придбання товарів за спрощеною процедурою?
Відповідь
11.08.2021
Запитання      Тема: Тендерна документація
Чи правомірна вимога Замовника про збільшення кількості наданої послуги за власний рахунок Учасника за зверненням Замовника на електронну пошту чи телефоном? Дослівно : метою додаткового забезпечення охорони святкових та урочистих заходів від зовнішніх та внутрішніх загроз, за першою вимогою Замовника, Учасник за власний рахунок зобов’язаний забезпечити: - в період охорони об’єктів посилення посту охорони шляхом виставлення додаткових цілодобових постів (але не більше трьох додаткових цілодобових постів на одному об’єкті охорони), не більше трьох суток на місяць та/або цілодобову охорону у вихідні, святкові дні та неробочі години об’єкту охорони (Учасник повинен розмістити додаткові цілодобові пости у кількості достатній для забезпечення охорони об’єкту Замовника). При цьому заявка Замовника повинна бути виконана протягом 2-х годин з моменту її отримання, та Замовник залишає за собою право скерувати дану заявку на електронну адресу Учасника.
Відповідь
11.08.2021
Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись
Звертаємось до Вас з проханням надати роз’яснення щодо правомірності скасування комерційної закупівлі 19П-095 «Облаштування Хрестищенського ГКР. Будівництво установки поглибленого вилучення вуглеводнів на Хрестищенській ДКС. Роботи «під ключ», затвердженої рішенням Тендерного комітету АТ «Укргазвидобування» від 09 грудня 2019 року, яка була відмінена у зв’язку із набранням чинності Закон України №114- IX від 19.09.2019 р. «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» (далі – Закон №114-IX). 09 грудня 2019 року почався прийом пропозицій на комерційну закупівлю 19П-095 «Облаштування Хрестищенського ГКР. Будівництво установки поглибленого вилучення вуглеводнів на Хрестищенській ДКС. Роботи «під ключ». 02 березня 2020р. розпочалася предкваліфікація учасників. 20 березня 2020 року по закупівлі 19П-095 відбувся ціновий аукціон і розпочалась кваліфікація учасників. Листом №29/376 від 30.04.2020р. АТ «Укргазвидобування» скасувало закупівлю 19П-095 (лист АТ «Укргазвидобування» №29/376 від 30.04.2020р. додаємо до цього листа) у зв’язку з тим, що 19.04.2020р. вступив в силу Закон №114-IX. У зв’язку з вищевикладеним: 1. Просимо підтвердити, що закупка, яка почалась до 19.04.2020р. має бути завершена відповідно до порядку, що діяв до введення в дію Закону №114-IX. 2. Просимо надати роз’яснення чи підпадають під дію Закону №114-IX комерційні закупівлі (недержавні). 3. Відповідно до п.5 розділу X «Прикінцеві та перехідні положення» Закону №114- IX процедури закупівель товарів, робіт і послуг, розпочаті до введення в дію цього Закону, завершуються відповідно до порядку, що діяв до введення в дію цього Закону. Просимо дати роз’яснення, що означає «Процедури закупівель товарів, робіт и услуг, розпочаті до введення в дію цього Закону»? Додаток: 1. Лист АТ «Укргазвидобування» №29/376 від 30.04.2020 2. Витяг з консультаційного договору укладеного між TECHNEX LIMITED та China Tianchen Engineering Corporation
Відповідь
11.08.2021
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Просимо Вас надати роз'яснення щодо правомірності встановлення доплати за збільшення обсягів виконуваних робіт, премії чи укладення трудового договору цивільно-правового характеру з головним інженером та чи не суперечитиме встановлення такої оплати Постанові Кабінетів Міністрів від 30 серпня 2002 року №1298 "Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери"?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json