Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
25.08.2022
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня! Існує потреба у проведенні ремонту укриття. Сума за одним кодом ДК перевищує 200 тисяч гривень, чи може бути застосована Постанова №169?
Відповідь
23.11.2022
Запитання      Тема: Відкриті торги
Пунктом 40 Постанови передбачено, що якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у тендерній пропозиції та/або подання яких передбачалося тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель. Під невідповідністю в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у складі тендерній пропозиції та/або подання яких вимагається тендерною документацією, розуміється у тому числі відсутність у складі тендерної пропозиції інформації та/або документів, подання яких передбачається тендерною документацією (крім випадків відсутності забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником, та/або інформації (та/або документів) про технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, що пропонується учасником процедури в його тендерній пропозиції). Невідповідністю в інформації та/або документах, які надаються учасником процедури закупівлі на виконання вимог технічної специфікації до предмета закупівлі, вважаються помилки, виправлення яких не призводить до зміни предмета закупівлі, запропонованого учасником процедури закупівлі у складі його тендерної пропозиції, найменування товару, марки, моделі тощо. Запитання. 1. Чи допускається виправлення помилок в тексті банківської гарантії, яка надана Учасником як забезпечення тендерної документації? 2. Чи допускається виправлення помилок в частині відсутності документів до банківської гарантії, вимоги щодо подання яких передбачені тендерною документацією?
Відповідь
25.04.2022
Запитання      Тема: Відкриті торги
Добрий вечір, хотіла б дізнатися, я подавала запрос 5а допомогу 6,500 ще 23,03 вони досі не прийшли хотіла б дізнатися чому???Чи буде взагалі допомога???
Відповідь
09.11.2022
Запитання      Тема: Відкриті торги
Згідно п. 44 Особливостей Переможець у строк, що не перевищує 4 дніз дати оприлюднення повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав визначених п. 3,5,6,12 ст. 17 Закону. Чи має право Замовник вимагати від Переможця подання документів що підтверджують відсутність підстав визначених п. 2, 8, 9 ст.17 Закону?
Відповідь
06.07.2022
Запитання      Тема: Відкриті торги
Добрий день. Уточніть будь ласка чи наша установа (підпорядкування Міністерства юстиції) на даний час може проводити закупівлі на суму більше 50 тис. грн., як "державний замовник у сфері оборони" без застосування процедур закупівель та спрощених закупівель.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json