Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
20.08.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1166 / 1176
З 17 серпня 2021 року в електронній системі закупівель з’явився функціонал щодо внесення ціни за одиницю номенклатурних позицій, що входять до складу предмету закупівлі. Слід зауважити, що Законом України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) не вимагається від замовника зазначати інформацію про ціну за одиницю в електронній системі, в т.ч. при публікації договору. У зв’язку із вищезазначеним, просимо надати відповідь на наступне питання: 1) заповнення полів щодо ціни за одиницю тепер є обов’язковим для замовника чи реалізовано ДП «Прозорро» з іншою метою, а отже замовник має повне право не витрачати час на такі поля, особливо якщо закупівля містить понад 100 найменувань в специфікації? Актуальність даного питання також обумовлена практикою висновків ДАСУ, які під час проведення моніторингів закупівель перевіряють повноту заповнення інформації у полях в електронній системі закупівель відповідно до вимог Закону.
Відповідь
20.08.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1285 / 1404
Під час оголошення спрощеної закупівлі замовник в електронній системі закупівель обрав вид закупівлі спрощена/допорогова закупівля, але допустив технічну помилку і не встановив відповідну позначку «спрощена закупівля», що передбачено функціоналом майданчика Держзакупівлі.онлайн. В документах (оголошенні про проведення спрощеної закупівлі та проекті договору), які замовник оприлюднив на майданчику, а також в протоколі уповноваженої особи зазначено, що проводиться саме спрощена закупівля. Згідно річного плану визначено, що вид закупівлі – спрощена закупівля. У зв’язку із вищевикладеним просимо надати відповідь: чи можна вважати, що замовник, не встановивши позначку «спрощена закупівля» в електронній системі, не вірно обрав вид закупівлі, а отже порушив вимоги Закону України «Про публічні закупівлі».
Відповідь
20.08.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1425 / 1429
У лютому місяці 2021 року проведана закупіля з позначкою COVID-19 як звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, за кодом ДК 021:2015 33140000-3 "Медичні матеріали" на суму 260150,00 грн. Чи не буде порушенням Закону проведення спрощенної закупівлі COVID-19 за тим же кодом ДК 021:2015 33140000-3 "Медичні матеріали" на суму 156813,00 грн. Питання виникає тому що,загальна сума за рік перевищує 200000,00 грн.
Відповідь
19.08.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1482 / 1471
За результатами відкритих торгів, розпочатих у 2020 році на очікувану вартість , бюджетною установою укладений догвір на закупівлю електричної енергії від 01.01.2021 року.. Відповідно до затвердженного кошторсу видатків загального фонду державного бюджету 15 січня 2021 загальна сума договору була зменьшена з дотрманням пп. 1 п. 5 ст. 41 ЗУ "Про публічні закупівлі". Протягом року, на який було укладено договір про закупівлю електроенергії, додатково виділені кошти на проведення видатків з оплати електроенергії. Підстава виділення коштів - лист замовника процедури закупівлі. Чи можливо за рахунок виділених додаткових коштів внести зміни до діючого договору за результатами відкритих торгів збільшивши загальну вартість договору до рівня початкової загальної суми у відповідності до тендерної пропозиції за результатами проведеного електронного аукціону?
Відповідь
19.08.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1301 / 1288
Комунальне підприємство «Асорті»(міський центральний ринок) міської ради, здійснює виробничу, комерційну діяльність з метою одержання прибутку(доходу). Відповідно до статуту, засновником підприємства є міська рада. Підприємство створене з метою організації та управлінням ринками комунальної форми власності, розташованої на території міста, а також місцями паркування автотранспорту. В рік створення, відповідно до акту прийому-передачі основних засобів, міський виконавчий комітет передав, а КП «Асорті» прийняло обладнання для роботи м’ясного, молочного корпусу, овочевого павільйону, приміщення та транспортні засоби. Однак, в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань розмір статутного(складеного) капіталу(пайового фонду) вказано 0,00 грн. Крім того, з міського бюджету декілька разів виділялись кошти на закупівлю КП обладнання. На даний час комунальне підприємство самостійно планує провести закупівлю обладнання на суму, що перевищує 50 000 грн. Чи поширюється дія Закону України «Про публічні закупівлі на дану угоду ? Чи підпадає вказане комунальне підприємство під дію п.3, ч.1, ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» ?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2