Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
24.08.2021
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи можливо внести зміни до Договірної ціни у зв'язку зі зміною у Підрядника системи оподаткування (зі спрощеної на загальну)? Якщо так, то як належно оформити такі зміни? Дякую!
Відповідь
24.08.2021
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Прошу надати роз'яснення з наступного питання щодо застосування норм Закону України "Про публічні закупівлі. у редакції,введення в дію 19.04.2020 року (далі - Закон). Згідно пункту 3 частини сьомої статті третьої Закону якщо існує нагальна потреба провести закупівлю у зв'язку з тим,шо виникли об'єктивні обставини,через які замовник не зможе дотримати строків для проведення спрощеної закупівлі. Чи можна вважати об'єктивною обставиною той факт,що 31 серпня 2021 року звільняється кухар шкільної їдальні і якщо укласти прямий договір з постачальником фізичнюю особою-підприємцем про надання послуг з організації харчування (Послуги з організації харчування учнів,а саме забезпечення одноразовим гарячим харчуванням здобувачів освіти в Смизькій загальноосвітній школі I-III ступенів), так як неможливо дотриматися строків для проведення спрощеної закупівлі,в звя'язку з тим,що 01 вересня 2021 рону початок навчального року і необхідно проводити харчування учнів.
Відповідь
23.08.2021
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
доброго дня! якщо замовник виставляє у вимогах депозит закупівлі робіт і послуг, 2 раза торги не відбулись тепер вийшли на переговорну процедуру.повинен замовник відходити від своїх вимог. чи повинен учасник переговорної процедури вносити депозит? дякую
Відповідь
23.08.2021
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Відповідно до підпунктів 99-101 пункту 4 Положення про Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 459 (зі змінами) прошу надати роз'яснення щодо окремих норм права, що містяться в Законі України '"Про публічні закупівлі" та національному класифікаторі України ДК 009:2010 Класифікація видів економічної діяльності (далі - ДК 009:2010). Згідно з ДК 009:2010: - "аутсорсинг - угода, згідно з якою замовник доручає підряднику виконати певні завдання, зокрема, частину виробничого процесу або повний виробничий процес, надання послуг щодо підбирання персоналу допоміжні функції"; - "термін "аутсорсинг" також використовують, якщо підрядник здійснює допоміжну діяльність, і не залежить від того, чи виконують такі завдання на ринкових умовах. Замовник і підрядник можуть бути розташовані в межах однієї економічної території чи в різних економічних територіях. Фактичне місцезнаходження не впливає на класифікацію цих суб'єктів". У пункті 6 частини першої статті 1 Закону України "Про публічні закупівлі" зазначено, що "договір про закупівлю - господарський договір, що укладається між замовником і учасником за результатами проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі та передбачає платне надання послуг, виконання робіт або придбання товару". ПРОШУ НАДАТИ РОЗ'ЯСНЕННЯ, чи слід розглядати як аутсорсинг будь-які договори на закупівлю робіт та послуг, які укладаються органами державної влади з учасниками процедури закупівлі/спрощеної закупівлі (не залежно від того чи виконували раніше органи державної влади ці роботи чи послуги власними силами). З повагою, Віталій Редько
Відповідь
23.08.2021
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Відповідно до підпунктів 99-101 пункту 4 Положення про Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 459 (зі змінами) прошу Вас роз'яснити: - чи рекомендує Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України державним органам влади під час проведення публічних закупівель керуватися не тільки Законом України '"Про публічні закупівлі", але й національним стандартом України ДСТУ ISO 20400:2019 Стійкі закупівлі. Настанови? - чи узгоджуються положення ДСТУ ISO 20400:2019 з нормами права, що містяться в Законі України '"Про публічні закупівлі"? З повагою, Віталій Редько
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json