Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
10.05.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
9049 / 8870
Чи може замовник вносити зміни до річного плану закупівель в частині очікуваної вартості закупівлі (у результаті потреби в збільшенні обсягу необхідної закупівлі) після оголошення на веб-порталі Уповноваженого органу запланованої закупівлі за процедурою відкриті торги?
Відповідь
03.05.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
8029 / 7453
Доброго дня! Цікавить відповідь на таке питання, а саме: нашій установі затвердили постійний кошторис на півроку до 30.06.2017р., скажіть будь-ласка чи потрібно враховувати суми проведених процедур закупівель згідно постійного кошторису діючого до 30.06.2017р. під час проведення процедур закупівель згідно нового постійного кошторису з 01.07.2017 по 31.12.2017р. Дякую!
Відповідь
28.04.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
7781 / 7693
Відповідно до ч.4 ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі» оголошення про проведення процедури закупівлі у строки, встановлені у частині першій цієї статті, обов’язково додатково оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу англійською мовою, якщо очікувана вартість закупівлі перевищує суму, еквівалентну для товарів і послуг - 133 тисячам євро. На початку 2017 року було проведено закупівлю послуг на суму, що не перевищує межі, встановлені ч. 4 ст. 10 Закону. На даний момент виникла потреба у проведенні закупівлі аналогічних послуг за тим же кодом класифікатора на суму, що також не перевищує межі, встановлені ч. 4 ст. 10 Закону. Але за умови проведення додаткової закупівлі аналогічних послуг загальна вартість предмета закупівлі у 2017 році перевищить межі, встановлені ч. 4 ст. 10 Закону. Чи потрібно в такому випадку оголошення про проведення процедури додаткової закупівлі додатково оприлюднювати англійською мовою?
Відповідь
28.04.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
7249 / 7244
ПОВТОРНО Відповідно до ч.4 ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі» оголошення про проведення процедури закупівлі у строки, встановлені у частині першій цієї статті, обов’язково додатково оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу англійською мовою, якщо очікувана вартість закупівлі перевищує суму, еквівалентну для товарів і послуг - 133 тисячам євро. Річним планом передбачено закупівлю послуг з організації різних культурних заходів протягом 2017 року за кодом 7995000-8 (Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів) на загальну суму близько 10 млн. грн. Чи потрібно оголошення про проведення процедури закупівлі додатково оприлюднювати англійською мовою, якщо сума закупівлі послуг з організації окремого культурного заходу не перевищує межі, встановлені ч.4 ст. 10 Закону?
Відповідь
25.04.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
9758 / 9674
Доброго дня! Від імені нашого закладу я вже зверталая за розясненням та отримала відповідь (Відповідь на запит 514/2017), з якої, на жаль, незрозуміло, як діяти правильно тендерному комітету. На даний момент ситуація склалась наступним чином: державний заклад надає в оренду приміщення та отримує від орендарів відшкодування вартості комунальних послуг. Відповідно, є суми, які проходять через казначейство та бухгалтерію як "зменшення касових видатків". Тобто, у закладі на рахунку протягом року з'являються вільні кошти, які, однак, не відслідковуються ні в кошторисах, ні будь-де інше. Якщо заклад хоче використати ці кошти на закупівлю товарів, робіт або послуг, чи повинен тендерний комітет закладу включати такі суми до річного плану та додатків до річного плану, які оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу? Прошу надати однозначну відповідь саме по заданому питанню, оскільки думка тендерного комітету не співпадає з думкою бухгалтерії, яка стверджує, що такі суми не повинні відображатися у річному плані та додатку до нього. І, відповідно, бухгалтерія не надає жодної інформації по вільних грошових коштах "щодо зменшення касових видатків" для можливості планування закупівлі. Також дане питання хвилює юридичний відділ закладу, який погоджує договори, адже чіткого розуміння, чи можна укладати договір та платити зі зменшення касових видатків, якщо закупівля не відображеня в додатку до річного плану. Завчасно дякую!
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2