Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
20.06.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня! Просимо надати розяснення з наступного питання. Чи має право Замовник після оголошення закупівлі виправити помилку, а саме помилкове визначення розміру очікуваної вартості закупівлі, шляхом внесення відповідних змін до річного плану та відповідно до оголошення про проведення відкритих торгів?
Відповідь
06.06.2017
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Згідно річного плану закупівель 21.02.2017р. Закладом було розпочато процедуру відкритих торгів на закупівлю фармацевтичних препаратів (наркотичних та психотропних засобів) по коду ДК 021:2015 3360000-6 (оголошення про закупівлю від 21.02.2017р. UA-2017-02-21-000737-c), було проведено аукціон 13.03.2017р. та планувалося укладення договору з переможцем на 27.03.2017. Але через подання скарги одним із учасників до Антимонопольного комітету України процедуру закупівлі було призупинено на період оскарження. Враховуючи відсутність в ДЗ «СМСЧ №9 МОЗ України» наркотичних засобів, під загрозою опинилося проведення планових операцій, надання екстреної медичної допомоги, безболісної терапії тяжко хворим на невиліковні хвороби. Тому тендерним комітетом ДЗ «СМСЧ № 9 МОЗ України» було прийнято рішення (протокол №32/04-17 від 14.04.2017р.) внести зміни до річного плану закупівель та придбати найнеобхідніші препарати за рахунок коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень (благодійні внески, які надійшли на реєстраційний рахунок після оголошення процедури відкритих торгів та вважаються додатковими). Керуючись ч.2 п.1 ст.3 Закону було вирішено обрати постачальника за найбільш економічно вигідною ціною. 18.04.2017р. було укладено договір та 21.04.2017р. отримано наркотичні засоби на суму 15428,10 грн.(на даний час вже використані). Але Казначейство відмовляє в реєстрації зобов'язань та оплаті, посилаючись на порушення вимог п.6 ст 2 та п.1 ст.3 Закону України "Про публічні закупівлі". Свою відмову Казначейство мотивує тим, що процедура відкритих торгів знаходиться в стані оскарження і Заклад не має права укладати допорогових договорів. Чи правомірні дії казначейства? Який є законний шлях вирішення цієї проблеми? Дуже дякую та чекаю на відповідь.
Відповідь
04.06.2017
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня!Цікавить відповідь на наступні питання: 1 Замовник провів процедуру відкриті торги згідно річного плану та запланованої очікуваної вартості закупівлі на суму 700000 грн. Після завершення відкритих торгів був укладений договір на 680000 грн. Чи потрібно тепер вносити корективи до річного плану відносно очікуваної вартості закупівлі, тобто зменшити очікувану вартість закупівлі до 680000 грн? Дехто вважає, що потрібно після проведених процедур вносити корективи до річного плану, щоб вивільнити кошти для наступних закупівель. 2 Чи потрібно також вносити зміни до додатку до річного плану в очікувану вартість закупівлі після зменшення суми договору? Дякую!
Відповідь
01.06.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
частина 2 статті 21 Закону України "Про публічні закупівлі" передбачає обовязкове зазначення в оголошенні про проведення процедури відкритих торгів очікуваної вартості закупівлі товарів, робіт або послуг разом з тим, ч. 2 ст. 31 Закону надає замовникові право визнати торги такими, що не відбулися в разі, якщо ціна найбільш економічно вигідної тендерної пропозиції перевищує суму, передбачену замовником на фінансування закупівлі. питання: чи є тотожними в розумінні Закону України "Про публічні закупівлі" поняття "очікувана вартість закупівлі" та "сума, передбачена замовником на фінансування закупівлі"???
Відповідь
25.05.2017
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
З початку бюджетного 2017 року райдержадміністрації не пердбачалися та не виділялися кошти на технічне обслуговування та ремонт копіювальної техніки. В травні 2017 року з місцевого бюджету виділена необхідна сума коштів, однак з початку року проводилося обслуговування техніки підрядною організацією. Чи може райдержадміністрація укласти прямий договір з метою погашення існуючої заборгованості за виконані роботи. На залишок виділених коштів будуть проведені закупівлі згідно чинного законодавства.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json