Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
23.06.2020
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Підскажіть будь ласка! Як виходячи з положень наказу Мінекономрозвитку №708 від 15.04.2020 р. визначити предмет закупівлі робіт? Згідно п. 4 Розділу 1 Порядку визначення предмета закупівлі робіт здійснюється замовником згідно з пунктом 27 частини першої статті 1 Закону за об’єктами будівництва та з урахуванням ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва", а також галузевих будівельних норм ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та перелік робіт» (нічого не вказано щодо застосуванням показників цифр основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»). При цьому п. 1 Розділу 1 Порядку передбачає, що Порядок встановлює правила визначення замовником предмета закупівлі відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) із застосуванням показників цифр основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», так само зазначено і в п. 22 ч. 1 ст. 1 Закону. Все ж таки, при визначені предмета закупівлі робіт застосовується ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (якщо так, то за якою цифрою) або не застосовується??? Завчасно дякую за оперативну відповідь!!!
Відповідь
22.06.2020
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Доброго дня, в п.3 р.1 Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого Наказом від 15.04.2020 №708 «Про затвердження Порядку визначення предмета закупівлі», предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником згідно з пунктами 21 і 34 частини першої статті 1 Закону та за показником четвертої цифри Єдиного закупівельного словника, тобто відсутня вимога щодо зазначення в дужках конкретної назви закупівлі, на відміну від наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 17 березня 2016 року N 454 "Про затвердження Порядку визначення предмета закупівлі", який втратив чинність. При цьому Наказ МЕРТУ від 22.03.2016 р. №490 "Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель", наразі чинний і передбачає у формах Річного плану, оголошення про проведення відкритих торгів тощо, заповнення графи "конкретна назва закупівлі". Виходячи з вищевикладеного, просимо надати розяснення, чи потрібно зазначати конкретну назву предмета закупівлі при плануванні закупівель та оголошенні процедур закупівель/спрощених закупівель.
Відповідь
19.06.2020
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Доброго дня! На 2020 рік управлінням планується зробити поточні ремонти пам'яток культурної спадщини на загальну суму 94000 грн. Кожна пам'ятка має свою адресу та види робіт згідно дефектного акту. Наприклад: поточний ремонт братської могили радянських воїнів за адресою: Вал, проспект Миру на суму 29000 грн. Поясніть будь ласка як проводити процедуру закупівлі: без використання електронної системи(виходячи за кожним об'єктом окремо) чи спрощену закупівлю на загальну суму. Дякуємо.
Відповідь
18.06.2020
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Для систематичного й безперервного поширення соціальної реклами у Дніпропетровській області на балансі нашого департаменту є понад 170 стаціонарних металевих споруд типу бігбод, які знаходяться в містах, районах та поза межами населених пунктів Дніпропетровської області. Для утримання бігбордів в належному стані декілька споруд потребують поточного ремонту. Порядком визначення предмета закупівлі визначено, що під час здійснення закупівлі послуг з поточного ремонту, предмет закупівлі визначається за кожною окремою спорудою. Питання: 1) чи має право тендерний комітет при проведення закупівлі з поточного ремонту скористатися Порядком, а саме: визначитися з видатками по кожній окремій споруді та провести відповідну закупівлю (в нашому випадку це - звіт про укладений договір за кожною спорудою окремо)? 2) чи вважатиметься порушенням, якщо ці угоди будуть укладені з одним й тим юридичним лицем (виконавцем послуг)?
Відповідь
17.06.2020
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Доброго дня, в п.3 ч.2 наказу від 15.04.2020 №708 «Про затвердження Порядку визначення предмета закупівлі» не зазначена інформація щодо визначення окремих частин предмета закупівлі (лотів) під час закупівлі послуг з поточного ремонту. Чи це означає це що поділ на лоти при закупівлі послуг з поточного ремонту не передбачений?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json