Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
24.11.2021
Запитання      Тема: Виконання договору
Доброго дня! Цікавить два питання: 1) Підрядник, переможець відкритих торгів, продав підприємство іншому власнику, виконавши роботи лише на половину. Новий власник відмовляється від завершення робіт. Які дії може застосувати замовник, враховуючи вимоги Закону, про недопущення внесення змін до договору до повного виконання зобов'язань сторонами? 2) Відповідно до Закону, повноваження тендерного комітету завершуються 01.01.2022 року. Яким чином Замовник повинен завершити виконання багаторічного тендерного договору, якщо секретар тендерного комітету не стає уповноваженою особою?
Відповідь
23.11.2021
Запитання      Тема: Інше
Галущенко Маргарита Костянтинівна e-mail: [email protected] 380679152016 Адреса: м. Запоріжжя, 69071, Цитрусова 8/73 Своє звернення висилаю до Міністерства економіки України Доброго дня, підкажіть, будь ласка, чи Директива (ЄС) 2019/771 Европейського Парламенту та Ради буде впроваджена в Україні? Буду дуже вдячна за допомогу! З найкращими побажаннями, Галущенко Маргарита Костянтинівна
Відповідь
23.11.2021
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Спрощена закупівля робіт, Кап.ремонт дороги, уклали договір на суму 745000грн., кошти повинні були надати з області, але виділили тільки 400 000грн., ми уклали дод.угоду на зменшення видатків і оплатили 400 000грн., оплатили в жовтні цього року, на даний момент з області повідомили, що готові надати решту суми, чи можливо оплатити решту суми і як це зробити правильно? Фінансового плану немає. Дякую.
Відповідь
23.11.2021
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Відповідно до п. 11 ч.1 ст. 10 Закону № 922 замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в ЕСЗ повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю та зміни до договору у випадках, передбачених ч. 5 ст. 41 цього Закону - протягом трьох робочих днів з дня внесення змін. Аналогічна вимога щодо оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю у разі внесення змін до істотних умов договору про закупівлю у випадках, передбачених ч. 5 ст. 41 Закону 922 передбачено , ч. 7 цієї статті. Однак продовження дії договору про закупівлю на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 % суми передбачено ч. 6 ст. 41 Закону № 922. А про неї в ст. 10 Закону № 922 жодної згадки. Чи оприлюднюється в такому випадку повідомлення про внесення змін до договору?
Відповідь
23.11.2021
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Доброго дня. Проконсультуйте будь ласка по такому питанню. У січні була проведена переговорна процедура на закупівлю тепла на 199843 грн, на 95 Гкалл... В зв'язку із недавнім підняттям тарифу на тепло договір у вартісному виразі ми використали, однак у натуральному виразі ці 95 Гкалл не використано.... Усі плани по теплу ми використали, однак рішенням міської ради нам будуть додаватися кошти ( 30-40 тис.). Чи можна додатковою угодою збільшити вартість договору, не змінюючи при цьому натуральні показники? Чи вважається договір виконаний попри те що сума до договору використана, а от натуральні показники ні?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json