Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.10.2018 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3020 / 2932
Доброго дня! У зв'язку з необхідністю закупівлі для нашої організації трактору, виникло питання щодо визначення коду даного предмету закупівлі. Оскільки, відповідно до "порядку визначення предмету закупівлі" замовник повинен визначати предмет за показником четвертої цифри ні код 16710000-5 Мотоблоки, ні код 16720000-8 Трактори, що були у використанні, ні код 16730000-1 Тягові електродвигуни не відповідають нашим потребам. Чи можемо ми в даному випадку використати код 16700000-2 Трактори? Будемо вдячні за консультацію!
Відповідь
22.10.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2791 / 2805
У зв’язку з введенням в дію Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації, переліків таких засобів”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 №321 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 №238) (далі – Постанова) управлінням соціального захисту населення Запорізької міської ради по Хортицькому району (далі – управління) здійснюється забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших осіб протезами верхніх та нижніх кінцівок, ортезами шарнірними на нижні кінцівки та кріслами колісними згідно з договорами, укладеними управлінням з підприємством та особою з інвалідністю, дитиною з інвалідністю, іншою особою або їх законними представниками (далі - тристоронній договір) відповідно до п. 23 Постанови. Відповідно до п. 23 Постанови особа з інвалідністю, дитина з інвалідністю, інша особа або їх законні представники самостійно обирають підприємство, з яким буде укладено тристоронній договір, та повідомляють управління про вибір такого підприємства. З огляду на викладене вище просимо надати відповідь на питання: 1. Чи повинне управління у разі здійснення закупівлі технічних та інших засобів реабілітації за тристороннім договором відповідно до п. 23 Постанови без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень оприлюднювати звіт про укладений договір в системі електронних закупівель відповідно до ст. 10 Закону України «Про публічні закупівля». 2. Чи потрібно визначати предмет закупівлі у разі здійснення закупівлі за тристоронніми договорами крісел колісних окремо по кожній особі з інвалідністю, дитині з інвалідністю, інший особі.
Відповідь
22.10.2018 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3297 / 3241
На виконання розпорядження КМУ від 13.06.2018 № 423-р створений річний план закупівель "Придбання та встановлення елементів спортивного майданчика на території Металургійного району, м. Кривий Ріг Дніпропетровська область" (UA-P-2018-08-31-000225b). В оголошенні про проведення відкритих торгів (UA-2018-09-07-000525-c) конкретна назва предмету закупівлі ідентична назві яка зазначена в річному плані. Після проведення процедури відкритих торгів та визначення переможця був укладений договір від 12.10.2018р. №144 який був викладений на веб-порталі та зформований звіт про результати проведення процедури закупівлі. В зформованому звіті про проведення процедури закупівлі конкретна назва предмета закупівлі - "Придбання та встановлення елементів спортивного майданчика на території Металургійного району, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область." Не змінюючи ни місце поставки товару, якісні та технічні характеристики елементів спортивного майданчику укладається договір в якому прописується: п.1 Предмет договору, п.1.1."Постачальник зобов"язується поставити Замовнику елементи спортивного майданчика зі встановленням (надалі по тексту - Товар), зазначений в специфікації (Додаток №1), що є невід"ємною частиною Договору, за кодом СPV ДК 021:2015 - 37410000-5 "Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі", а Замовник - прийняти і оплатити такий Товар." Питання:" Чи можливо уточнити предмет договору сформулювавши його як в п. 1.1. договору від 12.10.2018 №144.
Відповідь
19.10.2018 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3054 / 3076
Короткий зміст електронного звернення: Стосовно проблем, що виникають при здійсненні допорогових закупівель робіт та послуг. Суть питання: У відповідності з вимогами абзацу 4 частини 1 статті 2 Закону України “Про публічні закупівлі” (надалі – Закон) Замовник під час здійснення закупівлі робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому зазначеної частини, використовує електронну систему закупівель з метою відбору надавача послуги (послуг) та виконавця робіт для укладення договору. При здійсненні зазначених закупівель Замовник керується вимогами «Порядку здійснення допорогових закупівель», затвердженого наказом Державного підприємства «ЗОВНІШТОРГВИДАВ УКРАЇНИ» №35 від 13.04.2016 (надалі – Порядок), пунктом 9.5 якого визначено, що Замовник зобов'язаний завершити закупівлю шляхом підписання договору або відміни закупівлі протягом 30 днів після закінчення строку подання пропозицій. При цьому, слід зазначити, що згідно із пунктом 10 «Загальних умов укладення та виконання договорів підряду в капітальному будівництві», які затверджені постановою КМУ №668 від 01.08.2005р. та пункту 3 статті 181 Господарського кодексу України строк оформлення договору становить двадцять днів з моменту одержання проекту договору іншою стороною. Разом з тим, згідно з пунктом 2 статті 32 Закону Замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем торгів протягом строку дії його пропозиції, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю. Таким чином, вимога Наказу щодо підписання договору протягом 30 днів після закінчення строку подання пропозицій не відповідає вимогам законодавчих актів щодо строків укладення господарських договорів. Із урахуванням того, що на момент збігання кінцевого строку подання пропозицій, переможця закупівлі ще не визначено і це не створює жодної правової підстави для початку процедури укладання договору, прошу надати роз’яснення на предмет наступного: - чи є порушенням діючого законодавства України, укладання Замовником договору на закупівлю робіт (послуг), з порушенням строку, визначеного пунктом 9.5 Наказу. - чи мають право контролюючі та правоохоронні органи України, у випадку укладання Замовником договору на закупівлю робіт (послуг), з порушенням строку, визначеного пунктом 9.5 Наказу, вважати порушенням вимог Закону України «Про публічні закупівлі».
Відповідь
19.10.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3843 / 3680
Добридень! Питання: Чи є Невідповідність одиниці виміру товару закупівлі в Пропозиціїї учасника до одиниці виміру товару закупівлі в Тендерній документаціїї Замовника привідом для відхилиння Пропозиція Учасника? Детальний опис питання: Ми-Замовник. Товар закупівлі - моточовен в комплекті з трейлером. В нашій тендерній документації одиниця виміру - Комплект. У тендерній Пропозиціі Учасника - одиниця виміру - Штуки. При цьому товар розбивається Учасником на 3 позиції (1 шт. катер. 1 шт. мотор. 1 шт. трейлер) Така розбивка товару, який ми хочемо купити в комплекті за одним кодом ДК передбачає, що кожна окрема позиція товару буде класифікуватися за різними кодами ДК. Ми здогадуємося, що така Пропозиція Учасника не є правильною, оскільки не відповідає нашим вимогам в Тендерній Документації. Хотілося б знати, чи маємо ми право в цьому випадку відхилити (дискваліфікувати) Пропозицію цього Учасника? На яку частину якої статті Закона Украіни "Про публічні Закупівлі" ми повинні посилатися в цьому випадку?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2