Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
06.10.2017
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
В нас є два договори згідно яких проходили переговорні процедури: один на оплату води інший на оплату тепла. У договорі по теплу в нас за фактом зменшився обсяг використання, тому залишаються кошти, згідно листа роз’яснення ми можемо ці кошти використати на оплату води, тому з’явилося таке питання чи не буде це уходом від переговорної процедури? І друге: можете надати інформації щодо листа роз’яснення (його дату та номер).
Відповідь
04.10.2017
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Підкажіть, будь ласка, як нам правильно вчинити в наступній ситуації: якщо в процесі виконання тендерного договору деякі позиції вже вибралися повністю, а деякі так сказати зависли. А нам потрібно знову купувати вибрані позиції, але коштів додатково не надають! Чи можливо якимось чином зіграти з тими завислими позиціями? Щоб звільнити кошти з тендерного договору та направити їх на закупівлю потрібних ліків.
Відповідь
04.10.2017
Запитання      Тема: Планування закупівель
Чи може здійснювати закупівлі у системі Прозоро юридична особа приватного права, яка віповіно не має ознак замовника, викладених у п. 9 ст.1 Закону Украхни "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
28.09.2017
Запитання      Тема: Планування закупівель
Очікувана вартість предмету закупівлі зазначена в додатку до річного плану 120 000,00 грн. Проведено моніторинг та укладено договір з переможцем на 110 000,00 грн. На даний час договір використано на 20 000,00 грн. У зв’язку з підвищенням ринкових цін та товар переможець розриває договір. Чи можливо у строчці додатку до річного плану де заплановано 120000,00 грн. внести зміни зменшивши очікувану вартість, яка на даний час складає 90000,00 грн. та здійснити закупівлю? Чи необхідно новою строчкою запланувати даний предмет закупівлі?
Відповідь
27.09.2017
Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись
Чи можна відмінити торги або визнати такими, що не відбулися, коли кошти заплановано по КЕКВ 3110 (ціна одиниці товару не менше 6000,00 грн без ПДВ), а учасники надали пропозиції з меншою ціною? Плани по коду 2210 відсутні.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json