Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
25.11.2021
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи можна визначити предмет закупівлі за кодом ДК 30000000-9. У Ваших розясненнях зазначено. якщо четвертий знак 0, то ми визначаємо предмет закупівлі за першими трьома знаками. Чи обовязково щоб була четверта цифра, а у разі визначення за першими трьома, щоб не було нулів?
Відповідь
24.11.2021
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Відповідно до вимог розпорядження КМУ від 25 вересня 2019 р. № 846-р «Про визначення державної установи «Професійні закупівлі» централізованою закупівельною організацією» ДСНС входить до переліку замовників, в інтересах яких проведення тендерів та закупівель за рамковими угодами через централізовану закупівельну організацію є обов’язковим. Відповідно до вимог частини тринадцятої статті 11 Закону за наявності підстав для здійснення переговорної процедури закупівлі, передбачених цим Законом, замовники, які зобов’язані здійснювати закупівлі через централізовану закупівельну організацію, самостійно проводять закупівлі товарів та послуг із застосуванням переговорної процедури закупівлі. Інформація про потребу в закупівлі таких товарів та послуг не надається централізованій закупівельній організації. Підстави для застосування переговорної процедури закупівлі визначені частиною другою статті 40 Закону. Зокрема, відповідно до вимог пункту 1 частини другої статті 40 переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Враховуючи вищезазначене, просимо надати роз’яснення з приводу наступного: у разі, якщо закупівля через централізовану закупівельну організацію двічі не відбулася через відсутність достатньої кількості пропозицій, чи може замовник в інтересах якого проводилась така закупівля, самостійно здійснити закупівлю шляхом застосування переговорної процедури закупівлі на підставі пункту 1 частини другої статі 40Закону?
Відповідь
24.11.2021
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Добрий день! Прошу допомоги! Закупівля UA-2021-11-08-001153-a. Відбулися торги, По критерію "найнижча ціна" переможець ТзОВ "Промелектроніка" м. Запоріжжя перемогла на аукціоні з пропозицією 143750 грн. Вона є платником ПДВ. Закупівля відбувалася по критерію "без ПДВ", в конкурсній документації це описувалось. При укладенні договору ТзОВ "Промелектроніка" вимагає збільшити цю суму на 20% ПДВ. Договір підписує тільки при збільшенні суми договору на розмір ПДВ. Чи повинна військова частина збільшувати суму договору на 20% ПДВ або укладати договір за ціною переможної ставки 143750 грн. включно з ПДВ? Як діяти?
Відповідь
24.11.2021
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Відповідно до п. 12 ч. 1. ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі», замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель у порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме, звіт про виконання договору про закупівлю - протягом 20 робочих днів з дня виконання сторонами договору про закупівлю, або закінчення строку дії договору про закупівлю, за умови його виконання сторонами, або його розірвання. В той же час, відповідно до ч. 9 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», у разі закінчення строку дії договору про закупівлю, виконання договору про закупівлю або його розірвання замовник обов’язково оприлюднює звіт про виконання договору про закупівлю. У зв’язку з вищевказаним, прошу надати інформацію щодо наступних питань. 1. Чи потрібно оприлюднювати в електронній системі закупівель звіт про виконання договору про закупівлю у випадку, якщо станом на дату закінчення строку дії такого договору сторони не приступили до його виконання. 2. Чи потрібно оприлюднювати в електронній системі закупівель звіт про виконання договору про закупівлю у випадку, якщо станом на дату закінчення строку дії такого договору сторони вчинили дії, спрямовані на виконання договору (виникнення зобов'язань), проте відповідні зобов'язання ще не виконано станом на дату закінчення дії договору. 3. Чи потрібно оприлюднювати в електронній системі закупівель звіт про виконання договору про закупівлю у випадку, якщо станом на дату закінчення строку дії такого договору сторони вчинили дії, спрямовані на виконання договору, відповідні зобов'язання виконано, але їх виконання не прийнято замовником станом на дату закінчення дії договору. 4. Чи потрібно оприлюднювати в електронній системі закупівель звіт про виконання договору про закупівлю у випадку, якщо станом на дату закінчення строку дії такого договору сторони виконали договір частково, тобто не в повному обсязі, що передбачений умовами такого договору.
Відповідь
24.11.2021
Запитання      Тема: Виконання договору
Доброго дня! Цікавить два питання: 1) Підрядник, переможець відкритих торгів, продав підприємство іншому власнику, виконавши роботи лише на половину. Новий власник відмовляється від завершення робіт. Які дії може застосувати замовник, враховуючи вимоги Закону, про недопущення внесення змін до договору до повного виконання зобов'язань сторонами? 2) Відповідно до Закону, повноваження тендерного комітету завершуються 01.01.2022 року. Яким чином Замовник повинен завершити виконання багаторічного тендерного договору, якщо секретар тендерного комітету не стає уповноваженою особою?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json