Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
21.03.2024
Запитання      Тема: Планування закупівель
Планується закупівля " Послуги доступу до мережі Інтернет" на ІІ квартал за кодом 72410000-7 -Послуги провайдерів на суму 70 000грн (тимчасовий кошторис на ІІ квартал), чи можна проводити закупівлю шляхом укладення прямого договору, якщо була така ж сама закупівля на суму 60 000грн (тимчасовий кошторис на І квартал)?
Відповідь
19.03.2024
Запитання      Тема: Інше
Чи сумуються закупівлі по коду ДК відповідно пп.4 п.13 Особливостей? На що саме можна посилатись Лист/Постанова/Закон?
Відповідь
19.03.2024
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Уповноважена особа з початку війни 24.02.22 і до кінця року не публікувала договори в систему. Чи можна публікувати договори зараз чи тільки після закінчення воєнного стану?
Відповідь
18.03.2024
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Проведено переговорну процедуру закупівлі згідно ст. 40 ч. 2 (відсутність конкуренції з технічних причин) з Киїітеплоенерго (опалення). Коштів не достатньо, чи укладати ду чи проводити нову переговорну процедуру. На торговельному майданчику для опублікування ду необхідно з перечня вибрати причину змін до договору, а потрібної немає в перечні, як бути? Дякую
Відповідь
18.03.2024
Запитання      Тема: Планування закупівель
У який випадках військова частини має право провести закупівлю без використання електронної системи закупівель, якщо вартість закупівлі більше 200 тис. грн.; Та чи поширює свою дію Закон Украни "Про оборонні закупівлі" на військову частину, та чи поширює свою дію постанова КМУ № 1275 від 11 листопада 2022 р. Деякі питання здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану, на військову частину? Дякую
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json