Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.09.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
719 / 749
Добрий день! У ч.6 ст.17 Закону України "Про публічні закупівлі" в редакції, що набрала чинність 19.04.2020 р. зазначено, що ПЕРЕМОЖЕЦЬ процедури закупівлі у строк, що не перевищує 10 днів... повинен надати замовнику ДОКУМЕНТИ шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3 , 5, 6, 8, 12, і 13 ч.1 та ч.2 цієї статті. Натомість у ч.5 ст.17 зазначено, що замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації та/або що міститься у відкритиї єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним. Питання: чи вимагати у ПЕРЕМОЖЦЯ всі перелічені у ч.6 ст.17 Закону документи, чи самостійно первіряти наявну інформацію в реєстрах?
Відповідь
16.03.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
718 / 738
4 січня 2021 року відбувся електронний аукціон відкритих торгів на закупівлю послуги ДК 021:2015: 77310000-6 «Покіс газонів», номер процедури закупівлі в електронній системі закупівель UA-2020-12-17-011778-с, за результатами аукціону пропозиція нашого підприємства визнана електронною системою найбільш економічно вигідною. Замовник продовжив строк її розгляду до 20 днів, потім безпідставно відхилив нашу пропозицію і ми були вимушені звернутись зі скаргою до Органу оскарження. Отримавши Рішення Органу оскарження, Замовник скасовує своє рішення про відхилення і знову починає розгляд нашої пропозиції. Після п’яти робочих днів повторного розгляду нашої, найбільш економічно вигідної пропозиції, він вдруге продовжує розгляд до 20 днів. Крім того, при оприлюдненні своїх рішень, Замовник розміщує в системі протоколи, в яких зазначає зовсім інші номери процедури закупівлі і, навіть, без рішення. У зв’язку з тим, що ст. 29 Закону України «Про публічні закупівлі» чітко визначено, що строки розгляду тендерної пропозиції, що за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, починається «з дня визначення найбільш економічно вигідної пропозиції», а не з дня початку її розглядів, у т.ч. повторних, просимо пояснити: 1) чи дозволено Законом Замовнику продовжувати розгляд найбільш економічно вигідної пропозиції біль ніж на 20 днів у разі її повторного розгляду? 2) чи вважається дійсним протокол розгляду тендерної пропозиції з невірно зазначеним номером процедури закупівлі і не занесеним рішенням? 3) чи вважається неоприлюдненням інформації про закупівлю розміщення Замовником не дійсних і оформлених з порушеннями Закону протоколів і рішень?
Відповідь
15.03.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
718 / 715
18 січня укладено договір (реконструкція, КЕКВ 3210) https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-11-25-011264-c Однак планові показники доведено головним розпорядником коштів довідкою про зміни до плану використання бюджетних коштів від 09.03.2021 року. Після взяття його на облік, Службою подано на реєстрацію бюджетні зобов'язання по договору. ГУДКСУ в області написало попередження про неналежне виконання БЗ )відповідно до наказу МФУ 309,згідно якого реєстрація хдійснюється на протязі 7 днів від плану використання. Але першочговим планом використання були передбачені тільки видатки на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання. Чи можна реєструвати бюджетні зобов'язання на протязі 7 днів від довідки про зміни до плану використання?
Відповідь
12.04.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
716 / 751
Сторони підписання рамкової угоди, яка укладається ЦЗО в інтересах замовника; Сторони підписання договору закупівлі за рамковою угодою, яка укладається ЦЗО в інтересах замовника;
Відповідь
24.09.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
715 / 703
Чи підлягають розгляду тендерні пропозиції учасника, завантажені після проведення аукціону? Чи можеа вважати ці тендерні пропозиції такими, що не відповідають умовам тендерної документації?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2