Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
13.05.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1738 / 1840
Доброго дня. Ми, як замовник хотіли б уточнити наступні питання: 1. Чи має право замовник, в разі надання послуг, в зв"язку з великою кількістю адрес, в оголошенні при початку процедури вказати місце надання послуг: Україна, Відповідно до документації., як це реалізовано на площадці Закупки пром юа. Чи законно це ? В тендерній документації, Додатком 1 передбачено перелік адрес та районів надання послуг. Однак в оголошенні, повідомленні про намір та звіті про проведення процедури буде видно лише: Україна, Відповідно до документації. В проекті договору, також передбачено перелік адрес та районів. Чи має право Замовник вказати місце надання послуг так ? (Посилаючись на технічну частину тендерної документації). 2. Якщо Замовником в кваліфікаційних вимогах, було прописано назви критеріїв з ЗУ "Про публічні закупівлі" в попередній редакції: 1.Наявність обладнання та матеріально-технічної бази 2. Наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід. 3. Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. В новій редакції дещо змінились назви кваліфікаційних критеріїв. Чи є це порушенням ЗУ "Про публічні закупівлі" ? При цьому Учасником було надано повний пакет документів на кожну кваліфікаційну вимогу та два "аналогічні договори" з підтвердженням. Просимо надати роз"яснення в якомога найкоротший термін. З повагою, Голова тендерного комітету КП "КВПВ" О. В. Толстіков.
Відповідь
21.01.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1736 / 1770
Прошу надати відповідь на питання. Відповідно до абзацу 3 частини 1 статті 25 Закону України "Про публічні закупівлі", розмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі не може перевищувати 0,5 відсотка очікуваної вартості закупівлі у разі проведення тендеру/спрощеної закупівлі на закупівлю робіт та 3 відсотків у разі проведення тендеру/спрощеної закупівлі на закупівлю товарів чи послуг. Чи використовується округлення відсотку до двох знаків після коми, наприклад коли він складає 3,000065 (для товарів) чи все ж сума має бути 3% максимум?
Відповідь
30.11.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1734 / 1744
ДП "КВКФ" відповідно до Статуту є державним комерційним підприємством створеним з метою одержання прибутку, виконання державного замовлення Органу управління майном (Міноборони) з виготовлення топографічних та спеціальних карт, випусуку видавничо-поліграфічної продукці, ТНС, надання видавничих та інших послуг підприємствам, організаціям та окремим громадянам. П. 3 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі" передбачає, що замовниками є юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі. Відповідно до роз'яснення Мінекономіки від 21.05.2020 "Щодо визначення замовників", діяльність юридичних осіб здійснюється на промисловій чи комерційній основі у разі, якщо потреби держави або територіальної громади забезпечуються на конкурентному ринку, невід’ємною властивістю якого є, зокрема, попит, пропозиція, ціна та у конкурентний спосіб. З 2013 року ДП "КВКФ" здійснює виключно комерційну діяльність, спрямовану на отримання прибутку, на конкурентному ринку, а саме - надає видавничі та інші послуги підприємствам та окремим громадянам, без отримання або залучення бюджетних коштів у будь-якій сфері діяльності підприємства. З огляду на вищенаведені обставини, ДП "КВКФ" не має змоги самостійно визначити свою приналежність до замовників, та просить надати роз'яснення щодо розповсюдження на підприємство положень ЗУ "Про публічні" закупівлі, та повідомити, чи є ДП "КВКФ" у замовником відповідно до вимог Закону?
Відповідь
04.06.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1733 / 1856
Доброго дня. Виникло питання закупівлі робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію будівлі. Це частина будівлі. Справа в тому, що у 2018 році вже була закупівля робіт на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію будівлі, яку ми орендували і, яку нам у майбутньому мали передати у властність. Тоді загальна площа була 6000 м3. Сума закупівлі на той момент була 1,5 млн. грн. В цьому році нам передали на баланс цю частину будівлі у властність, але площею 9000 м3. Виникає необхідність закупівлі робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію будівлі на додаткову площу 3000 м3. Також при закуплі робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію будівлі на ці 3000 м3 потрібно вже врахувати проектно-кошторисну документацію на 6000 м3, яку ми закупали в 2018 році. Також необхідно провести коригування и перерахунок існуючої документації на актуальні ціни. Орієнтовна сума нової закупівлі 3,6 млн. грн. Як в даному випадку нам необхідно провести закупівлі, та як правильно написати технічні вимоги до предмета закупівлі (робіт) та вимоги до виконавцев. Також прикріплюю частину попередного договору у частині авторського права. Чи можемо ми використовувати вже наявну проектно-кошторисну документацію, адже попередній виконавець говорить, що авторські права належать їм, а не нам.
Відповідь
06.04.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1732 / 1657
Головне управління ДПС у Луганській області на підставі ст. 8 Закону України від 25 грудня 2015 року № 922-VIII«Про публічні закупівлі», просить надати роз’яснення про таке. У 2018 році на замовлення Головного управління ДФС у Луганській області ТОВ «ТЄК ІНЖИНІРИНГ» було розроблено проєктно-кошторисну документацію «Капітальний ремонт фасаду з проведенням утеплення зовнішніх стін та системи теплопостачання адміністративної будівлі Головного управління ДФС у Луганській області за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Енергетиків, 72.» Вартість послуг з розроблення проєктно-кошторисної документації понад 120 тисяч гривень.Вищевказаний проєкт не було реалізовано з причини відсутності коштів. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.2018 № 1200 «Про утворення Державної податкової служби України та Державної митної служби України» та постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2019 № 537 «Про утворення територіальних органів Державної податкової служби» Головне управління ДФС у Луганській області було реорганізоване шляхом приєднання до Головного управління ДПС у Луганській області, яке є його правонаступником. Вищевказана будівля, яка є об’єктом капітального ремонту, передано на баланс Головного управління ДПС у Луганській області. У 2020 році заплановано проведення закупівлі робіт з капітального ремонту фасаду з проведенням утеплення зовнішніх стін та системи теплопостачання адміністративної будівлі Головного управління ДПС у Луганській області за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Енергетиків, 72. На сьогодні постало питання правомірності використання Головним управлінням ДПС у Луганській області при закупівлі робіт проєктно-кошторисної документації, розробленої для Головного управління ДФС у Луганській області. Враховуючи викладене, з метою недопущення порушень законодавства при закупівлі робіт, просимо у межах компетенції надати роз’яснення, чи правомірним є використання проєктно-кошторисної документації, розробленої для Головного управління ДФС у Луганській області, при закупівлі робітз капітального ремонту правонаступником - Головним управлінням ДПС у Луганській області, при тому, що об’єкт капітального ремонту не змінився.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2