Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
28.12.2017
Запитання      Тема: Планування закупівель
Річним планом закупівель на 2017 рік передбачено закупівлю будівельних робіт. Рішення про намір укласти договір про закупівлю прийнято 25.12.2017. Відповідно до ст. 32 Закону України "Про публічні закупівлі" договір має бути укладено не раніше 05.01.2018 року, тобто вже поза межами календарного року, щодо якого прилюднено річний план закупівель. Чи не буде це порушенням законодавства у сфері публічних закупівель та чи передбачено в цьому випадку якусь особливу процедуру?
Відповідь
26.12.2017
Запитання      Тема: Виконання договору
Добрий день. В 2010 році проведені відкриті торги по будівництву природоохоронного об'єкта. Фінансування проводилось з державного бюджету у 2010,2013 рр. У 2014-2017р. З державного бюджету кошти на фінансування не виділялись. Зобов'язання по договору не виконані. Договір укладений з підрядником на термін "до закінчення робіт". Чи можна проводити роботи у 2018 році згідно даного договіру?
Відповідь
19.12.2017
Запитання      Тема: Тендерна документація
Відповідно до затвердженого переліку основних показників оборонного замовлення Замовник організовує процедуру публічної закупівлі. Під час визначення предмету закупівлі та описуючи технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі з урахуванням вимог пункту 3 частини другої статті 22 Закону України "Про публічні закупівлі", виникає питання про застосування виразу "або еквівалент". У зв'язку з цим Замовник або не виконає належним чином забезпечення державного оборонного замовлення (отримавши еквівалент) або порушить Закон.
Відповідь
15.12.2017
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Доброго дня. Прошу надати роз'яснення на таке питання. Яким чином необхідно відображати зміни істотних умов договору у Prozorro у разі застосування положень ч. 5 ст.36 Закону "Про публічні закупівлі", а саме: коли потрібно складати звіт про виконання договору у даному випадку - 31 грудня поточного року чи у наступному році після постачання відповідного товару/виконання послуги? Як відобразити таку закупівлю у річному плані (суму 20% відповідно до додаткової угоди)?
Відповідь
13.12.2017
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Відповідно до ч. 5 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі», дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку. З метою однозначного трактування та застосування вказаної норми Закону просимо Вас надати роз’яснення щодо того чи допускається застосувати ч. 5 ст. 36 Закону у випадку необхідності продовження строку дії договору про закупівлю укладеного у поточному 2017 році, але зі строком дії до 31.01.2018 року? Також просимо надати роз’яснення, що слід розуміти під терміном «строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року», та на який строк договір про закупівлю може бути продовжено для проведення процедури закупівлі?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json