Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
23.04.2018
Запитання      Тема: Відкриті торги
Чи може буди учасником закупівлі на виконання робіт по проекту замовник ПКД та її розробник по тому ж проекту. Дякую.
Відповідь
22.03.2018
Запитання      Тема: Відкриті торги
відбулися відкриті торги , був визначений переможець, але в період між прийняттям рішення про намір укласти договір та самим підписанням було виявлено що тендерна пропозиція подана учасником процедури, який є повьязаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі. Чи можна на даному етапі відмінити торги?
Відповідь
13.03.2018
Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель
Учасник процeдури закупівлі притягувся до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення,зокрeма вплив на прийняття ними рішень про укладення договорів на постачання та сприяння у відвантаженні державним підприємством продукціі. Чи порушeно учасником вимоги п.3 ч. 1 ст. 17 ЗУ <Про публічні закупівлі>, оскільки Закон нe розмeжовує у сфeрі яких закупівeль особа притягувалась до відповідальності за вчинeння корупційного правопорушeння?
Відповідь
06.03.2018
Запитання      Тема: Відкриті торги
Була відхилена наша пропозиція по причині, що Довідка, яку надає переможець в строк, що не перевищує 5 днів і видає ГУМВС України з інформацією про те, що службова (посадова) особа учасника, яка підписала тендерну пропозицію не була засуджена за злочин, вчинений з корисливих мотивів, судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку (для юридичних осіб) була надана на 6-й день із-за непогоди зі снігом (перекрита траса)- Чи повинен був Замовник врахувати форс мажорні обставини в Україні?
Відповідь
01.03.2018
Запитання      Тема: Відкриті торги
Якою довідкою (і хто її видає?) підтвердити, що підприємство, яке є учасником відкритих торгів не притягувалось до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (тендерів)відповідно до ст.17 Закону України "Про публічні закупівлі". Дякую
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json