Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
24.07.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Підкажіть будь-ласка наступне: 1. Чи є помилкою те, що у ціновій пропозиції, складеній Учасником процедури закупівлі, зазначена ціна за одиницю без ПДВ заокруглена до двох знаків після коми, що вплинуло на загальну вартість пропозиції (без урахування ПДВ)? 2. Чи може це бути підставою для відхилення такої тендерної пропозиції та для відміни процедури? 3. Чи правимірно укласти додаткову угоду на зменшення ціни за одиницю?
Відповідь
20.07.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
На момент аукціону учасником завантажено всі документи, які вимагались тендерною документацією, окрім довідки "Інформація в довільній формі за власноручним підписом службової (посадової) особи учасника та завірена печаткою, що юридичну особу, яка є учасником не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов`язані з корупцією правопорушення". Дана довідка була завантажена після завершення аукціону. За результатом оцінки системи, пропозицію учасника визначено найбільш економічно вигідною. Чи являється завантаження після завершення аукціону вищевказаної довідки, причиною для відхилення тендерної пропозиції?
Відповідь
11.07.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Наше підприємство опубліковало міжнародні торги. На торгах прийняло участь 2 організації. Вони пройшли попередню кваліфікацію і були допущені до аукціону. Після аукціону переможець торгів відмовляється від підписання договору на закупівлю. Питання, може наше підприємство визначити переможцем торгів наступну пропозицію? Не являється ли порушенням ст.31 п.1 Закона України про Публічні закупівлі (до оцінки було допущено менше двох тендерних пропозицій). Оголошення № UA-2017-05-23-00021-a/ Дякуємо.
Відповідь
20.06.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Чи може замовник процедури закупівлі (відкриті торги) переглянути раніше ухвалене рішення про відхилення тендерної пропозиції учасника за наслідками розгляду вимоги (в порядку ч.3 ст.30 Закону України "Про публічні закупівлі"), в якій наведені обставини, що повністю спростовують підстави для відхилення пропозиції даного учасника?
Відповідь
07.06.2017
Запитання      Тема: Тендерна документація
Чи буде вважатись достатньою підставою для дискваліфікації учасника закупівель-подання учасником цінової пропозиції з порушенням форми такої пропозиції, що була подана замовником у тендерній документації (замовник також зазначив,що відступати від форми не можна). При цьому, ціна учасника закупівлі за результатами аукціону є найбільш економічно вигідною, а відступлення від форми-незначне, усі дані, що вимагалися замовником були зазначені.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json