Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
31.01.2017
Запитання      Тема: Інше
У 2015 році нашим підприємством було укладено договір на отримання унікальних послуг.В Україні є єдине державне підприємство, яке надає ці послуги. Строк укладеного договору 5 років.Чи треба реєструвати на сайті Prozorro цей договір? Чи потрібно у 2017 році зазначений договір розірвати і провести процедуру закупівлі з укладенням нового договору з цим державним підприємством?
Відповідь
31.01.2017
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Чи можуть до складу тендерних комітетів виконавчих органів Нікопольської міської ради входити члени Спостережної ради (яка утворена рішенням Нікопольської міської ради), як інші особи замовника на підставі розпорядження. Члени Спостережної ради не мають трудових відносин з Замовниками.
Відповідь
31.01.2017
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
З 17.01.2017 року вступив в дію Наказ №2092 "Про внесення змін до Порядку визначення предмета закупівлі". Як діяти замовникам, які затвердили та оприлюднили свої річні плани та додатки до них до 17.01.2017 р. відповідно до Наказу, який вступив в дію 01.01.2017 року?
Відповідь
31.01.2017
Запитання      Тема: Планування закупівель
Бюджетна установа не проводить публічних закупівель, не планує закупівель вартістю вище, ніж встановлено ст.2 Закону №922. Тендерний комітет не створювався, уповноважена особа не визначалась. Бюджетна установа не проводить допорогових закупівель у системі Прозоро. Зобов*язана ли бюджетна установа складати та оприлюднювати додаток до річного плану в 5-денний строк у системі Прозоро?
Відповідь
31.01.2017
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Доброго дня. Як визначати предмет закупівлі у 2017 році? У першому абзаці Порядку залишилась стара норма - тобто з посиланням на класифікатор ДК 016 2010 (п'ятий знак) і за третьою-п'ятою цифрою ДК 021 2015. Змінений лише другий абзац - за четвертою цифрою ДК 021 2015. То що робити з першим абзацом Порядку? Дякую.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json