Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
10.10.2017 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
7294 / 6955
Часто в документації, що вимагається Замовником, трапляються документи котрих не видає Виробник (з країн Євросоюзу наприклад). Ми як імпортери не в змозі надати наприклад "акт постановки труб, які виготовляються за ДСТУ Б В.2.5-32:2007, на серійне виробництво згідно ДСТУ-Н Б А.3.1-6:2009" так як за кордоном виробництво нормується стандартами ISO і не регламентує надання подібних актів. Ми не в змозі надати подібні проміжні акти, протоколи по окремих пунктах того ж ДСТУ Б В.2.5-32:2007. Ми маємо сертифікат відповідності, імпортованих товарі даному ДСТУ Б В.2.5-32:2007 загалом (серт. УкрСЕПРО), та не можемо мати проміжні акти,атестати,свідоцтва так як Виробник їх не надає. Яку відповідь нам надати Замовнику в даній ситуації? Не надання документів, що вимагаються Замовником, спричинить відхилення нашої пропозиції. Не можемо ми вимагати в Виробника з Італії, наприклад, "свідоцтво про атестацію та галузь атестації випробувальної лабораторії виробника згідно п.10.5.1 ДСТУ Б.В.2.7-151:2008", тому що в них немає такої лабораторії при виробництві. На що опиратися, щоб надати лист-розяснення, в якому зазначаємо ЗАКОНОДАВЧІ ПІДСТАВИ ненадання відповідних документів?
Відповідь
09.10.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
8255 / 8125
ФОП «Сичова Ганна Сергіївна» як учасник торгів, що проводяться згідно Закону України «Про публічні закупівлі» висловлює Вам повагу та просить надати відповідь на наступні запитання. Оголошено відкрити торги згідно тендерної документації учасники закупівель у складі пропозиції обов’язково повинні надати оригінал гарантійного листа виробника (представництва, філії виробника – якщо їх відповідні повноваження поширюються на територію України) або представника, дилера, дистриб'ютора, уповноваженого на це виробником, яким підтверджується можливість поставки запропонованого товару, який є предметом закупівлі цих торгів у кількості, зі строками придатності та в терміни, визначені тендерною документацією та тендерною пропозицією учасника торгів. Вразі, якщо одночасно у торгах участь приймає виробник товару та його представник та надає гарантійний лист від того ж самого виробника продукції, який приймає участь самостійно, то під час кваліфікації пропорцій Замовником може буте розцінене дане, як порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (тендерів)? Також просимо надати відповідь вразі, якщо при перевірці Антимонопольним комітетом Україні певної закупівлі одночасно приймав участь виробник товару та його представник та надає гарантійний лист від того ж самого виробника продукції, який приймає участь самостійно в даних торгах, чи може бути розцінене, це як порушення передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (тендерів)?
Відповідь
03.10.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
6941 / 6691
Доброго дня! Просимо надати роз'яснення в разі якщо у тендерні документації прописано обов'язкове надання гарантійного листа виробника, а у торгах приймає участь виробник та його представник (дистриб'ютор) чи може в подальшу це розглянуто, як порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (тендерів) та притягнуто до відповідальності , як виробника та і його представника. Дякую!
Відповідь
14.09.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
9009 / 8763
Чи зобов'язаний замовник відхилити тендерну пропозицію учасника у відповідності до п.4 частини першої статті 17 Закону України "Про публічні закупівлі", якщо учасник у складі тендерної пропозиції надав інформацію, щодо залучення до виконання робіт як субпідрядника суб'єкта господарювання, який протягом останіх трьох років притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (тендерів?
Відповідь
11.07.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
8121 / 7952
Під час проведення процедури закупівлі відкриті торги, предмет закупівлі - Послуги з розроблення Стратегії розвитку міста «Ужгород 2030» код ДК 73210000-7 - Консультаційні послуги у сфері наукових досліджень, UA-2017-06-20-000602-a, замовником було отримано тендерну пропозицію від учасника ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АГЕНТСТВО МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ РЕСУРСІВ "ЄВРОПОЛІС". Відповідно до пункту 35 статті 1 Закону "Про публічні закупівлі" (далі - Закон): учасник процедури закупівлі (далі - учасник) - фізична особа, у тому числі фізична особа - підприємець, юридична особа (резидент або нерезидент), яка подала тендерну пропозицію або взяла участь у переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі. Відповідно до законодавства громадські організації не мають на меті отримання прибутку. При цьому, відповідно до статусу (організаційно-правової форми) вищезазначеного субєкту, він є - громадським формуванням. Просимо надати відповіді щодо наступних питань: - Чи може бути учасником громадська організація? - Як в подальшому визначити правовий статус договору про закупівлю, якщо громадська організація стане переможцем процедури закупівлі? - Якщо громадська організація не може бути учасником, то чому вона зареєструвалася на сайті уповноваженого органу у статусі учасника процедури закупівлі?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2