Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
26.04.2023
Запитання      Тема: Інше
Якими документами для Держаної казначейської служби необхідно підтверджувати необхідність виконання додаткових робіт, пов'язаних з основним договором на будівництво згідно ч.8 п.13 Постанови 1178? Відповідно до кошторисної документації на об'єкт будівництва на суму 11230,693 згідно завдання на проектування проведено двічі відкриті торги, які не відбулися і за результатами переговорної процедури у 2021 році укладено договір з підрядником на суму 11680,0 тис.грн. Виконано робіт на суму 6430,371 тис.грн., у зв'язку з появою додаткових робіт виникла необхідність в коригуванні проєктно-кошторисної документації. Загальна кошторисна вартість по коригованому об'єкту склала 10833,422 тис.грн., з них 6430,371 - виконані роботи за попереднім проєктом та 2493,6468 тис.грн - додаткові роботи, які пов'язані з основним договором та мають виконуватися тим же підрядником, Яким документом можна підтвердити наявність додаткових робіт в коригованому проєкті?
Відповідь
25.04.2023
Запитання      Тема: Інше
Пунктом 10 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості) передбачено, що Замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту, предмет закупівлі яких визначається відповідно до пункту 3 розділу II Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономіки від 15 квітня 2020 р. № 708 (далі – послуги з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до порядку, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу”, з урахуванням положень, визначених особливостями. Чии може замовник за одним кодом ДК провести на частину очікуваної вартості відкриті торги на іншу часнину скористатися запитом цінових пропозицій? Чи це може вважатися порушенням
Відповідь
11.04.2023
Запитання      Тема: Відкриті торги
Ми Комунальна установа створена від селищної ради і їй підпорядковані. Рішенням селищної ради нам делеговані повноваження на покос трави (у сумі 200,00 тис.грн) Так як у Комунальній установі немає робітників, плануємо заключати Цивільно-правовий договір з фізичною особою. ПИТАННЯ: чи потрібно проводити відкриті торги?
Відповідь
11.04.2023
Запитання      Тема: Планування закупівель
В 2021 році провели закупівлю робіт з реконструкції і підписали договір, який діє до кінця 2023 року. У 2023 році, після коригування проєкту, виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт по цьому об’єкту будівництва на суму 1,3 млн. грн. Питання: як рахувати вартісні межі при плануванні робіт: за весь період виконання робіт по об’єкту будівництва (2021-2023 рр.) в цілому чи лише за поточний 2023 рік. І виходячи з цього, наступне питання: Щоб провести закупівлю додаткових робіт на суму 1,3 млн. грн, необхідно: 1. Укласти прямий договір (так як сума закупівлі робіт в 2023 році не перевищує 1,5 млн. грн)? 2. Укласти прямий договір за виключенням пп.8 п.13 Особливостей (так як це додаткові аналогічні роботи)? 3. Проводити відкриті торги за Особливостями?
Відповідь
11.04.2023
Запитання      Тема: Інше
Якщо були проведені відкриті торги по лотам за Особливостями здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості) та один лот було відхилено -згідно абзацу 2 підпункту 2 пункту 41 Особливостей, а саме: тендерна пропозиція не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації. Але потреба у закупівлі цього лота залишилась. Як тепер проводити закупівлю по цьому лоту (чи вважати новим предметом закупівлі і заключити прямий договір, оскільки очікувана вартість лота не перевищує 100 тис. грн. чи проводити знову відкриті торги за одним лотом)?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json