Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.02.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
9293 / 9154
Доброго дня! З 20.02.2018року наш заклад Комунальний заклад Броварської міської ради «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» був перетворений в Некомерційне комунальне підприємство Броварської міської ради "Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги"(який є правонаступником). В період з 01.01.2018 по 20.02.2018 нами були двічі проведені відкриті торги на закупівлю бензину, які були відмінені через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій. Тепер комітет планує провести переговорну процедуру закупівлі бензину, але чи можна це робити, враховуючи те, що відкриті торги проводились Комунальним закладом Броварської міської ради «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», а переговорна процедура проводитиметься Некомерційним комунальним підприємством Броварської міської ради "Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги"?
Відповідь
15.02.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
10481 / 10203
Статтею 35 ч.2.п.1 ЗУ «Про публічні закупівлі» зазначено: Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі:1) закупівлі творів мистецтва або закупівлі, пов’язаної із захистом прав інтелектуальної власності, або укладення договору про закупівлю з переможцем архітектурного чи мистецького конкурсу; В зв’язку з тим, що багато фахівців бюджетних установ не володіють детальною інформацією про порядок використання даної норми Закону при здійсненні закупівель за державні кошти послуг охорони за допомогою «Охоронної системи «Аресконт» (Патент № 118627 від 10.08.2017 року, Свідоцтво про реєстрацію авторського права № 71159 від 27.03.2017 року), просимо вас, проаналізувавши наш Патент,Свідоцтво та чинне законодавство України, надати наступні відповіді та роз’яснення для розуміння подальшого ведення переговорів: 1. Чи не заборонено чинним законодавством України укладення Договору на охорону приміщень за Патентом № 118627 на корисну модель «Охоронна система «Аресконт» за правилами статті 35 ч.2 п.1 ЗУ «Про публічні закупівлі»? 2. Чи в праві Замовник проводити переговорну процедуру та укладати відповідні договори на охорону з Учасниками, які мають відповідні Ліцензії (Дозволи, договори , тощо) від власника Патенту? 3. Чи в праві Замовник торгів укладати Договір на таку охорону (з врахуванням умов патенту та авторського свідоцтва) незалежно від ціни закупівлі?
Відповідь
15.02.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
8979 / 9155
Добрий день. Наше підприємство підпадає під поняття "замовника, яке проводить діяльність в окремих сферах господарювання". Виникла потреба провести закупівлю за предметом "Поштові марки". Підкажіть, будь ласка, чи підпадає ця закупівля під п.5 ч.4 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі" чи потрібно проводити Переговорну процедуру відповідно до п.2 ч.2 ст. 35 ЗУ "Про публічні закупівлі". Дякую.
Відповідь
14.02.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
7094 / 7033
З урахуванням наданих додаткових матеріалів, просимо надати роз’яснення стосовно ситуації, що виникла, зокрема можливості застосування управлінням містобудування, архітектури та земельних відносин виконкому Криворізької міської ради для проведення закупівлі з оновлення (унесення змін) до Генерального плану м. Кривий Ріг – переговорної процедури закупівлі на підставі пункту 1 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі», закупівля творів мистецтва або закупівля, пов’язана із захистом прав інтелектуальної власності, або укладення договору про закупівлю з переможцем архітектурного чи мистецького конкурсу або процедури відкритих торгів як основної процедури закупівлі відповідно до розділу IV Закону України «Про публічні закупівлі».
Відповідь
13.02.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
11765 / 11491
Згідно з пунктом 37 частини 1 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) у разі застосування переговорної процедури закупівлі замовник має право визначити частини предмета закупівлі (лоти). Відповідно до частини 1 статті 35 Закону при проведенні переговорної процедури закупівлі замовник проводить переговори з одним або кількома учасниками. Просимо надати відповідь: чи має право замовник у разі застосування переговорної процедури закупівлі визначити декількох переможців (різні переможці за окремими лотами) та за результатами однієї переговорної процедури з визначеними частинами предмета закупівлі (лотами) укласти договори з різними суб'єктами господарювання?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2