Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
15.01.2021
Запитання      Тема: Інше
в 2020 році проовжено дію договору на закупівлю електричної енергії на період достатній для проведення зпроцедури закупівлі.Доведено кошторисні призначення 2021 р. сума збільшення договору не має перевищувати 20% від основного договору. При чому 20% розраховуються саме від остаточної суми договору з урахуванням всіх змін. Але цієї суми не вистачає для того щоб розрахуватися з постачальником.Чи можемо збільшити суму договору або провести переговорну з ним процедуру і повністю розрахуватись?
Відповідь
15.01.2021
Запитання      Тема: Інше
Чи можна застосовувати ч.3 ст. 631 ЦК України. в договорах сума яких не перевищює 50 тис. грн. та укладаються вони без застосування електроної системи.
Відповідь
15.01.2021
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Виникла така ситуація: з 01.01.2021 р. наша організація автоматично перейшла до ПОНа. Загальна сума згідно кошторису на закупівлю електроенергії 307 тис.грн., з ПОНом ми укладаємо договір на суму 157608,00 грн. Питання: яку процедуру закупівлі проводити, щоб знайти постачальника електроенергії до кінця 2021 року? У річному плані закупівель на 20201 рік вказана процедура - відкриті торги?
Відповідь
14.01.2021
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи не суперечить законодавству з питань публічних закупівель складання річних планів закупівель до набуття чинності законом про державний бюджет на відповідний рік. Адже в новій редакції Закону про публічні закупівлі передбачено, що у річному плані закупівель наводиться інформація про розмір бюджетних призначень. А, як відомо, бюджетні призначення виникають лише після прийняття закону про державний бюджет. Надані в інформаційній панелі роз'яснення МЕРТ вочевидь були актуальними для попередньої редакції Закону, в якій стаття 4 (планування закупівель та інші передумови здійснення закупівель) не була так детально розписана, як це зроблено у чинному документі, і не містила згадки про бюджетні призначення. Заздалегідь вдячний!
Відповідь
14.01.2021
Запитання      Тема: Інше
У підприємства, яке є Замовником в розумінні Закону, є потреба у закупівлі послуг з Проведення технічного обслуговування і/або ремонту автомобіля (-ів) Замовника з одночасним використанням при цьому запчастин та витратних матеріалів Виконавця(ДК 021:2015 - 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання). Річна потреба вартості таких послуг до 50 тисяч гривень. Чи може замовник закуповувати такі послуги складовою яких є витратні матеріали Виконавця(гальмівні диски та колодки, фільтра повітряні, масляні та фільтра салону, олива моторна, очисник спрей, тощо).
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json