Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
29.11.2016
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Згідно розяснення мін.економіки №3302-01/38216-06 від 25.11.2016 "Щодо закупівлі робіт" вказувалось, що якщо роботи проводяться по окремому обєкту, на який складений окремий обєктний кошторис, їх закупівлю замовник здійснює, керуючись вартісними межами, встановленими частиною першою статті 2Закону. Чи правильно я розумію, що якщо у мене є однотипні види робіт (роботи з встановлення лічильників газу, але у цих робіт є окремий проект на кожні роботи з встановлення (на кожну квартиру для встановлення лічильника робиться окремий проект)я роблю додаток до річного плану і вказую кожну роботу в окремій колонці, прицому ці роботи не потрібно обєднувати в один предмет закупівлі і оголошувати відкриті торги оскільки кожна робота з встановлення лічильника має свій окремий проект і адресу?
Відповідь
28.11.2016
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
У листопаді надійшли додаткові бюджетні кошти (180 тис.грн)на закупівлі матеріалів (металу) для ремонту даху (частина коштів - на весь дах не вистачає). Через систему оголошено закупівлю, аукціон призначено на 29 листопада. Але 28 листопада стає відомо що нам ще додатково виділяється 100 тис. грн. на закупівлю того ж товару. Що у такому випадку робити: оголошувати відкриті торги на 100 тис., оголошувати допорогову закупівлю на 100 тис., оголошувати переговорну процедуру з переможцем попередньої закупівлі (товар той же) чи придбати по прямому договору. У перших трьох випадках є ризик що через тривалість процедур кошти не будуть витрачені і повернуться в бюджет (кінець року).
Відповідь
28.11.2016
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
У відповідності з законом України «Про публічні закупівлі», тендерним комітетом були оголошені, проведені та двічі відмінені відкриті торги на закупівлю природного газу для опалення через відсутність достатньої кількості учасників. При цьому у вищезазначених відкритих торгах предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізняються. Але внаслідок підвищення ціни на газ природний в Україні, очікувана вартість закупівлі другої процедури була збільшена. На Вашу думку, чи правомірно в даному випадку застосування тендерним комітетом переговорної процедури закупівлі на підставі абз. 4 ч 2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників?
Відповідь
17.11.2016
Запитання      Тема: Відкриті торги
Просимо надати відповідь щодо виконання замовником норм, визначених частиною третьою статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: повідомлення про відміну торгів або визнання їх такими, що не відбулися оприлюднюється замовником в електронній системі закупівель протягом одного дня з дня прийняття замовником відповідного рішення (відкриті торги відмінені згідно з абзацом п’ятим частини першої статті 31 Закону: в разі подання для участі в них менше двох тендерних пропозицій). Чи реалізовано в електронній системі ProZorro розміщення необхідного повідомлення?
Відповідь
16.11.2016
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Згідно наказу МЕРТУ "Про затвердження Порядку визначення предмета закупівлі" №454 з 01.01.2017 року предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” (далі - CPV), за показниками третьої – п'ятої цифр основного словника із зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуги. Отже, чи має право замовник не проводити одну з процедур, що передбачена згідно ЗУ "Про публічні закупівлі" (відкриті торги, тощо) у випадку, якщо окремі товари або послуги належать до різних класів за показником четвертої цифри згідно CPV, або так само категорії за п'ятою цифрою, та вартість кожного з яких окремо не перевищує 200 тис. грн., але при цьому такі товари або послуги входять до групи за третьою цифрою CPV/класом за четвертою цифрою CPV, та вартість таких товарів або послуг в сукупності перевищує 200 тис. грн. в межах групи/класу?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json