Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
28.09.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1737 / 1743
Доброго дня! Я уповноважена особа Відділу освіти Решетилівської міської ради Полтавської області, провела дві процедури відкритих торгів з публікацією англійською мовою на закупівлю природного газу на потребу жовтень- грудень 2021 року. При проведенні вищевказаних закупівель обсяг, технічні, якісні характеристики предмету закупівлі та вимоги до учасників не змінювалися, окрім очікуваної вартості закупівлі. Перша закупівля в липні оголошена за ціною 1м.куб. природного газу - 16,50грн., друга в серпні - 22,00грн. Обидві процедури не відбулися по причині відсутності учасників. Чи можу я для закупівлі природного газу застосувати переговорну процедуру на підставі п.1 ч.2 с.40 Закону України "Про публічні закупівлі"? Оскільки змінювалась очікувана вартість закупівлі у зв'язку зі зміною ціни природного газу та мали надію купити газ за другою процедурою на підставі конкурентної процедури закупівлі. Завчасно вдячні за відповідь.
Відповідь
27.09.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1127 / 1117
Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) визначено ознаки пов’язаних осіб, відповідно до якої пов’язаною вважається юридична особа, яка здійснює контроль над учасником процедури закупівлі або контролюється учасником процедури закупівлі, або перебуває під спільним контролем з учасником процедури закупівлі. Відповідно до пункту 7 частини 1 статті 17 Закону Замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника або відмовити в участі у переговорній процедурі закупівлі, якщо тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника. Відповідно до пункту 37 частини 1 статті 1 Закону учасник процедури закупівлі/спрощеної закупівлі - фізична особа, фізична особа - підприємець чи юридична особа - резидент або нерезидент, у тому числі об’єднання учасників, яка подала тендерну пропозицію/пропозицію або взяла участь у переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі. Просимо надати роз’яснення, чи зобов’язаний Замовник відхилити тендерну пропозицію учасника, який є юридичною особою, пов’язаною із Замовником в розумінні пункту 20 частини 1 статті 1 Закону, але не відповідає критеріям, визначеним пунктом 7 частини 1 статті 17 Закону, а саме: не пов’язаний з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника?
Відповідь
23.09.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
889 / 883
Коли на сайті буде технічно реалізовано Порядок організації тестування уповноважених осіб?
Відповідь
21.09.2021 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1048 / 1036
В штатному розкладі передбачена посада Фахівець з державних закупівель. Чи обов'язково саме робітник, який займає цю посаду має бути призначеним Уповноваженою особою? В Положенні про уповноважену особу, яке планується затвердити в бюджетній установі планується прописати той факт, що закупівлі в установі будуть проводитися робочою групою у складі : Уповноважена особа (має вищу економічну освіту, стаж роботи у сфері державних закупівель) - заступник директора з економіки та член робочої групи : фахівець з державних закупівель. Чи не буде це порушенням діючого законодавства з публічних закупівель. Бюджет установи досить великий... закупівель (по предметам) дуже багато... Дякую за відповідь
Відповідь
17.09.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
746 / 788
Доброго дня! Відповідно до підпункту 94 пункту 4 Положення про Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 459 (зі змінами) прошу надати роз'яснення щодо окремих норм права, що містяться в Законі України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон). Згідно з частиною десятою статті 11 Закону "рішення уповноваженої особи оформлюються протоколом із зазначенням дати прийняття рішення, який підписується уповноваженою особою". Відповідно до пункту 3 глави 1 розділу ІІ Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015 № 1000/5 (зі змінами) "організаційно-розпорядча документація, що є одним з класів управлінської документації, поділяється на: - організаційну, що містить правила, норми, що визначають статус, компетенцію, структуру, штатну чисельність і посадовий склад установи, функціональний зміст діяльності установи та її підрозділів (положення або статут установи, положення про структурні підрозділи установи, посадові інструкції, штатні розписи, договори тощо); - розпорядчу, що фіксує рішення нормативно-правового або організаційно-розпорядчого характеру з основних питань діяльності установи, адміністративно-господарських або кадрових (особового складу) питань (постанови, рішення, накази, розпорядження); - інформаційно-аналітичну, що містить інформацію, на підставі якої приймаються певні управлінські рішення (акти, довідки, доповідні записки, заяви, пояснювальні записки, протоколи, службові листи тощо)". Згідно з пунктом 19 частини першої статті 4 Кодексу адміністративного судочинства України "індивідуальний акт - акт (рішення) суб’єкта владних повноважень, виданий (прийняте) на виконання владних управлінських функцій або в порядку надання адміністративних послуг, який стосується прав або інтересів визначеної в акті особи або осіб, та дія якого вичерпується його виконанням або має визначений строк". Прошу роз'яснити: чи належать до розпорядчих актів індивідуальної дії (індивідуальних актів) рішення уповноваженої особи особливого центрального органу державного управління, оформлені протоколом.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2