Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
31.10.2016
Запитання      Тема: Відкриті торги
На відкриті торги по реконструкції відділення майже на 15 млн.грн подано дві тендерні пропозиції. Системою обрано переможцем учасника з найменшою пропозицією. В ході розгляду тендерної пропозиції встановлено, що пропозиція учасника не відповідає вимогам тендерної документації (відсутня навіть ліцензія). Відповідно, дана пропозиція була відхилена по п.4 ч.1 ст. 30 ЗУ "Про публічні закупівлі". Опубліковано протокол розгляду тендерних пропозицій. Коли тендерний комітет хотів відмінити торги по підставі "допущення до оцінки менше двох тендерних пропозицій" система показує, що треба визнавати переможцем другого учасника або дискваліфікувати його. Дії замовника в даному випадку будуть законними, чи порушується норма закону?(ст.31 ЗУ-замовник відміняє торги у випадку допущення до оцінки менше двох тендерних пропозицій).Працівники системи ПРОЗОРРО вимагають визнавати переможцем другого учасника, тоді викає питання яким чином виконати норму закону щодо оцінки тендерних пропозицій. Крім того, перевіряти на відповідність кваліфікаційним вимогам треба одночасно два учасники, чи на одного опублікувати протокол розгляду тендерних пропозицій, а потім на другого учасника.Також просимо сказати, чи можна оголошувати знову торги по тому самому предмету закупівлі, коли в системі вказаний термін оскарження. Будемо дуже вдячні за термінову відповідь.
Відповідь
24.10.2016
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Доброго дня. Надайте будь-ласка рояснення. чи можна ставити електронний цифровий підпис селищного голови на закупівлі (відкриті торги)через електронний майданчик "Прозоро", чи то має бути підпис голови тендерного комітету? або ж головного бухгалтера, яка є членом тендерного комітету і в неї вже є еклектронний цифровий підпис. В нас відповідальний за закупівлю - тендерний комітет. хто може (яка посадова особа) накладати свій електронний цифровий підпис на закупівлі (відкриті торги)?. Дякую
Відповідь
20.10.2016
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Доброго дня. При розміщенні оголошення "відкриті торги" та ТД нами було накладено ЕЦП. Оголошення було розміщено на сайті Прозоро та зазначено, що ЕЦП накладено, дату ауціону призначено (№ тендера 378115, наш ЄДРПОУ-03491286, майданчик - Смарттендер). Однак при спробі перевірки ЕЦП зявляється інформація про помилку підпису (при цьому Прізвище підписанта визначається вірно): "Підпис не вірний, відмінності :{"enquiryPeriod":{"endDate":["2016-10-25T13:00:00+03:00","2016-10-25T12:00:00+02:00"]}} Підписувач: Тертишна І.А." З ключем і сертифікатом ЕЦП все добре - перевіряли. Технічна підтримка майданчика каже що проблема в Прозоро і порадила спробувати ще раз. Зробили декілька спроб - результат такий же. Написали електронного листа Прозоро, вони нам відповіли, що наше питання направлено до Ай-ті відділу для розгляду, коли буде результат не відомо. Просимо надати розяснення про наші подальші дії і чи вважається в даному випадку оголошення та документи оприлюдненними? Адже строки йдуть? P.S.: в ПРОЗОРО знайшли декілька тендерів (понадпорогових) де така ж ситуація, а процедури закупівлі вже проведено і навіть успішно завершено. Не зрозуміло як на це пізніше будуть реагувати контролюючі органи.
Відповідь
18.10.2016
Запитання      Тема: Відкриті торги
Відкриті торги з публікацією на англ.мові. Учасник (Приватне АТ) не надав тільки довідку щодо власників цінних паперів (акціонерів), яка вимагалась тендерною документацією. Які дії Замовника: дискваліфікувати цього учасника, або дати йому можливість дозавісити цю довідку. Та чи не буде порушенням Закону другий варіант.
Відповідь
07.10.2016
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня! Наша підпорядкована організація нещодавно зіткнулася з проблемою невідповідності роботи веб-порталу вимогам Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон), а саме: Організацією були оголошені відкриті торги (українські пороги), на участь у яких було подано дві тендерні пропозиції. Під час розгляду пропозицій було встановлено, що жодна з них не відповідає вимогам тендерної документації. Тендерним комітетом замовника було прийнято рішення про відміну торгів, яке у відповідності до частини третьї статті 31 Закону було подано на оприлюднення на веб-портал. Однак зазначене рішення не було оприлюднено на веб-порталі, прийшло наступне повідомлення "Ошибка публикации данных. Обратитесь в службу поддержки +380 800 500 011". Замовник звернувся до служби підтримки, де йому відповіли, що викласти зазначене рішення не можливо у зв'язку з тим, що система автоматично заблокувала закупівлю на 10 днів для можливого оскарження. На зауваження, що такими діями електронна ситема змушує замовника порушувати вимоги частити тертьої статті 31 Закону, де вказано, що рішення про відміну торгів повинно бути оприлюднене замовником в електронній системі протягом одного дня з дня прийняття такого рішення, фахівці техпідтримки відповіли, що блокування системи на 10 днів передбачено частиною другою статті 18 Закону. Проте у зазначеній частині мова йде виключно про можливість оскарження протягом 10 днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір. Тобто у випадку з відміною торгів без визначення переможця, зазначена умова не може застосовуватися. Просимо надати роз'яснення з приводу вищенаведеного та внести відповідні зміни до Закону.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json