Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
09.12.2016
Запитання      Тема: Інше
Департамент є виконавцем ряду загальнодержавних програм, де відбувається відшкодування установам та організаціям за навчання атошників, за отримані ліки тощо, а в деяких випадках є лише платником за тристоронньою угодою по відшкодуванню. Чи потрібно проводити такі договори з використанням системи прозоро? Вдячні за найшвидшу відповідь!
Відповідь
09.12.2016
Запитання      Тема: Інше
Добрый день!У мене до вас питання, сума запланована згідно річного плану на наступний рік"Послуги міського телефонного зв'язку" перевущують вартісь предмета або послуг статті 2 Закону "Про публічні закупівлі" мова ведеться про послуги "Укртелеком"!Питання чи треба проводити процедуру закупівлі згідно чинного законодавства і яку! Дякую.
Відповідь
09.12.2016
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Доброго дня!в листопаді 2016 року, ми провели допорогову закупівлю згідно ДК 021:2015- 30200000-1 - Комп"ютерного обладнання та приладдя на суму 100тис. гривень через систему Prozorro.В грудні рішенням районної ради нам додатково виділили 150 тис.грн. на закупівлю комп"ютерного обладнання.Чи потрібно нам знову проводити допорогову закупівлю, через систему Prozorro.Чи маємо ми право здійснити закупівлю на виділені кошти прямим договором?
Відповідь
08.12.2016
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Відповідно до частини першої статті 10 Закону України "Про публічні закупівлі" Замовник самостійно та безоплатно через авторизовані елекронні майданчики оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме: договір про закупівлю. Просимо надати роз'яснення щодо оприлюднення укладенного договору з всіма додатками до нього? Чи потрібно оприлюднювати всі додатки до укладеного договору?
Відповідь
08.12.2016
Запитання      Тема: Виконання договору
П. 2 частини 4 статті 36 ЗУ «Про публічні закупівлі» встановлено право зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10% у разі коливання ціни такого товару на ринку. Учасники публічних торгів на підставі зазначеної норми після укладання з ними договорів використовують це право і бувають випадки, що не здійснивши поставку по ціні, яка зазначена в пропозиції, одразу звертаються до замовника щодо збільшення ціни на 10 %. В подальшому на протязі дії договору таке збільшення відбувається неодноразово, що в свою чергу нівелює принцип заощадження бюджетних коштів при публічних закупівлях. Враховуюче вищевикладене прошу надати відповідь на запитання: чи має право Тендерний комітет приймати рішення вносити до тендерної документації на закупівлю товарів в розділі Примірний Договір (проект), наприклад, наступне: -........зміна ціни за одиницю товару не більш, як на 10 відсотків............., але не частіше ніж два рази протягом дії договору? Наперед вдячні за відповідь.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json