Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6418 / 6179
Просимо роз’яснити: 1) Що є моментом розкриття тендерних пропозицій у процедурі відкритих торгів з публікацією англійською мовою? 2) Яким фактом чи складанням якого документу момент розкриття тендерних пропозицій підтверджується? 3) Чи вважається момент складання протоколу розгляду пропозицій у процедурі відкритих торгів з публікацією англійською мовою моментом (фактом) розкриття тендерних пропозицій?
Відповідь
09.12.2016 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
6581 / 6401
В електронній системі закупівель ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "ЛЬВІВ" ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО" опублікував звіт про укладений договір, номер у ЦБД UA-2016-09-27-000495-a. Згідно завантаженого у систему договору купівлі-продажу ОД/2016/09/27/1 від 27.09.2016 р. загальна вартість товару становить 349 440,00 грн. Відповідно до п.1 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі» Цей Закон застосовується: до замовників, за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень; У разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники обов'язково оприлюднюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 цього Закону. Відповідно до вищенаведеного, вартість товару згідно договору перевищує вартість встановлену в п.1 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі», а отже Замовник мав проводити процедуру відкритих торгів в електронній системі закупівель відповідно до Закону. В електронній системі закупівель prozorro.gov.ua, а також на електронних майданчиках зазначена форма проведення закупівлі - звіт про укладений договір; не визначені дати подачі пропозицій та аукціону; відсутня тендерна документація; перегляд аукціону не доступний. Відповідно до вищенаведеного відкриті торги по даній процедурі закупівлі не проводились. Просимо роз’яснити: 1. Відповідно до якої процедури Замовник провів зазначену вище закупівлю? 2. Чи є правомірним оприлюднення звіту про укладений договір та непроведення відкритих торгів у електронній системі закупівель, якщо очікувана вартість товару становить 350 000 грн?
Відповідь
09.12.2016 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
6425 / 6236
Департамент є виконавцем ряду загальнодержавних програм, де відбувається відшкодування установам та організаціям за навчання атошників, за отримані ліки тощо, а в деяких випадках є лише платником за тристоронньою угодою по відшкодуванню. Чи потрібно проводити такі договори з використанням системи прозоро? Вдячні за найшвидшу відповідь!
Відповідь
09.12.2016 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5038 / 5107
Добрый день!У мене до вас питання, сума запланована згідно річного плану на наступний рік"Послуги міського телефонного зв'язку" перевущують вартісь предмета або послуг статті 2 Закону "Про публічні закупівлі" мова ведеться про послуги "Укртелеком"!Питання чи треба проводити процедуру закупівлі згідно чинного законодавства і яку! Дякую.
Відповідь
09.12.2016 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
4764 / 4755
Доброго дня!в листопаді 2016 року, ми провели допорогову закупівлю згідно ДК 021:2015- 30200000-1 - Комп"ютерного обладнання та приладдя на суму 100тис. гривень через систему Prozorro.В грудні рішенням районної ради нам додатково виділили 150 тис.грн. на закупівлю комп"ютерного обладнання.Чи потрібно нам знову проводити допорогову закупівлю, через систему Prozorro.Чи маємо ми право здійснити закупівлю на виділені кошти прямим договором?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2