Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
10.01.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4939 / 4881
Дайте, будь ласка, відповідь за якою цифрою показника Єдиного закупівельного словника визначається предмет закупівлі. В листі від 22.11.2016р. № 3302-06/37708-07 немає чітко визначеної цифри.Якщо брати 5 цифру в нас буде допорогова закупівля, а якщо по 4 цифрі - то потрібно проводити відкриті торги. Якщо провести процедуру допорогової закупівлі через Прозорро по 5 цифрі чи буде це порушенням Закону? Чи є вже зміни до Порядку в частині конкретизації показника предмета закупівлі? Дякую.
Відповідь
10.01.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
7105 / 6940
Два рази були відмінені відкриті торги по закупівлі газу на 17 рік, оголошення опубліковувалися в грудні 16-го, предмет закупівлі зазначався по двох ДК 021:2015: 09123000-7 — Природний газ та ДК 016:2010: 06.20.1 — Газ природний, скраплений або в газоподібному стані. Причина - подання менше двох пропозицій, жоден з трейдерів не подав тендерні пропозиції, лише місцевий Газзбут подав. З 01.01.17 діє лише ДК 021:2015. Чи можна розпочати переговорну процедуру чи потрібно знову подавати оголошення на відкриті торги втретє. Умови проведення переговорної процедури за п.4 ч. 2 ст. 35 (якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі ... не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації). Чи можливо в даному випадку розглядати предмет закупівлі як такий, що по-суті не був змінений, при тому що його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника залишаться незмінними?
Відповідь
09.01.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
5252 / 5053
Доброго дня. Після аукціону (відкриті торги на товар) сформувалась ціна яку учасник (майбутній переможець) самостійно зменшив, надавши нову пропозицію, оприлюднивши її на майданчику. Яку суму зазначати в договорі. Згідно звіту чи пропозиції. Дякую.
Відповідь
06.01.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
5026 / 4933
Про надання роз’яснення Ми отримали Вашу відповідь від 08.11.2016 №206/880/10 на наш запит від 15.12.2016 р. №16 1215/01. Але у Вашому листі немає будь-якої відповіді на поставлене нами запитання в листі від 15.12.2016 р. №16 1215/01. Також лист від 08.11.2016 №206/880/10 не є відповіддю саме на наш лист та на наші запитання, а являється лише посиланням на відповідь іншого запитувача. Просимо Вас розглянути особисто наші запитання та дати однозначну та чітку відповідь на них: 1. Суперечить чи ні зміст оголошення про відкриті торги вимогам п.2 статті 21 «Інформування про проведення процедури відкритих торгів» Закону України «Про публічні закупівлі», якщо в оголошенні вказується ціна на послуги без урахування ПДВ? Наприклад: «Очікувана загальна вартість закупівлі: 600000,00 грн., без урахування ПДВ: Очікувана вартість надання послуг, вартість тендерної пропозиції, приведена ціна послуг при проведені торгів і визначені переможця надаються Учасником без урахування ПДВ. Договір, якої буде укладатися з Переможцем торгів, якщо він є платником податку на додану вартість, буде включати суму ПДВ, що змінить вартість надання послуг на відповідну суму ПДВ». 2. Можливо при такій формі оголошення, якщо Переможець торгів є платником податку на додану вартість, укладаючи договір збільшити суму договору на відповідну суму ПДВ? 3. Виходячи з цього, як потрібно Замовнику формувати звітність про здійснення конкурсних торгів за умови, що система PROZORRO не має відповідного механізму звітності.
Відповідь
23.12.2016 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
5526 / 5342
На даний час діючими є декілька ТЕНДЕРНИХ договорів, заключених за результатами проведених процедур закупівлі ВІДКРИТІ ТОРГИ за ЗУ "Про здійснення державних закупівель". В яких, при складанні тендерних пропозицій УЧАСНИКАМИ/ПЕРЕМОЖЦЯМИ врахований рівень заробітної плати на 1 робітника (розряд робіт - 3,8) в режимі повної зайнятості 3000,00 грн. Законом України №5000 "Про Державний бюджет України на 2017 рік" передбачено підняття рівня мінімальної зарплати до 3200 грн. з 1 січня 2017р. ПИТАННЯ: Чи повинен/має право ЗАМОВНИК, за результатами розгляду письмових звернень відповідних підрядних оганізацій, вносити зміни в діючі тендерні договора в частині підвишення рівня заробітної плати до рівня не менше встановленого вищезазначеним Законом, що призведе до збільшення суми договору (зміна договірної ціни)???
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2