Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
09.12.2016
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Доброго дня!в листопаді 2016 року, ми провели допорогову закупівлю згідно ДК 021:2015- 30200000-1 - Комп"ютерного обладнання та приладдя на суму 100тис. гривень через систему Prozorro.В грудні рішенням районної ради нам додатково виділили 150 тис.грн. на закупівлю комп"ютерного обладнання.Чи потрібно нам знову проводити допорогову закупівлю, через систему Prozorro.Чи маємо ми право здійснити закупівлю на виділені кошти прямим договором?
Відповідь
08.12.2016
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Відповідно до частини першої статті 10 Закону України "Про публічні закупівлі" Замовник самостійно та безоплатно через авторизовані елекронні майданчики оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме: договір про закупівлю. Просимо надати роз'яснення щодо оприлюднення укладенного договору з всіма додатками до нього? Чи потрібно оприлюднювати всі додатки до укладеного договору?
Відповідь
08.12.2016
Запитання      Тема: Виконання договору
П. 2 частини 4 статті 36 ЗУ «Про публічні закупівлі» встановлено право зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10% у разі коливання ціни такого товару на ринку. Учасники публічних торгів на підставі зазначеної норми після укладання з ними договорів використовують це право і бувають випадки, що не здійснивши поставку по ціні, яка зазначена в пропозиції, одразу звертаються до замовника щодо збільшення ціни на 10 %. В подальшому на протязі дії договору таке збільшення відбувається неодноразово, що в свою чергу нівелює принцип заощадження бюджетних коштів при публічних закупівлях. Враховуюче вищевикладене прошу надати відповідь на запитання: чи має право Тендерний комітет приймати рішення вносити до тендерної документації на закупівлю товарів в розділі Примірний Договір (проект), наприклад, наступне: -........зміна ціни за одиницю товару не більш, як на 10 відсотків............., але не частіше ніж два рази протягом дії договору? Наперед вдячні за відповідь.
Відповідь
08.12.2016
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Як виконати вимоги ст. 10 Закону стосовно довгострокового договору на капітальне будівництво, укладеному у квітні 2016 р.(до набрання чинності Закону).Термін дії договору-2016-2017 рр. Сума-974000 грн.(допорогова).У серпні 2016 р.додатковою угодою сума договору була збільшена до 1600000 у звязку з перерахунком вартості будівництва обекту.Сума річних кошторисних призначень на 2016 рік - 340000.Оплата у повному обсязі (340000) перерахована у вересні і листопаді.
Відповідь
07.12.2016
Запитання      Тема: Планування закупівель
ГУ ДФС у Запорізькій області є субспоживачем електричної енергії згідно договору який був укоадений у 2001 році та щорічно проланговуєтся. Оплата споживачу проводиться як "відшкодування елктроенергії". Загальна річна сума розрахунків перевищує 200 тис.грн. ПИТАННЯ: 1. Чи поширюється норми Закону №922 на вищезазначений випадок? 2. Якщо так, яку процедуру необхідно застосувати при закупівлі електроенергії у споживача? 3.Якщо ні, згідно якої норми Закону №922?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json