Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.01.2023 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2183 / 2154
У грудні 2022 року, в звязку із закінченням коштів по раніше укладеним договорам (переговорна процедура) - збільшення тарифу, через Прозоро Маркет на додатково виділені Державою кошти була закуплена електрична енергія на суму 48500,00 грн. (договір додається). Чи вправі ми продовжити дію цього договору на строк достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного 2023 року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку? В п.12.2 Договору є пункт про можливість пролонгації договору.
Відповідь
03.01.2023 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1205 / 1312
Добрий день! Розясніть, будь ласка, наступне. Якщо в основних умовах договору була вказана до курсу євро і звучала вона наступним чином "4.7.1. Грошовий еквівалент обладнання з імпортною складовою, зазначеного у Специфікації, розраховується за офіційним курсом Національного Банку України (далі – НБУ) на дату проведення електронного Аукціону (у разі його проведення) по процедурі закупівлі за результатами якої укладено цей договір (якщо договір укладено за результатами процедури закупівлі), та складає _______ грн/1 ЄВРО. " і далі опис перерахунку, однак електронного аукціону не було, оскільки участь в тендері прийняв лише один учасник. Курс на яку дату потрібно взяти для розрахунку? Дякую
Відповідь
03.01.2023 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1192 / 1166
У зв`язку з прийняття постанов НКРЕКП №1788,1796 щодо збільшення з 01.01.2023р. тарифу на передачу та послуги з розподілу електричної енергії. Чи маємо ми право збільшити суму договору без зменшення кількості товару використовуючи п.п.7 п.19 Постанови №1178 від 12.10.2022р.
Відповідь
28.12.2022 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1553 / 1605
Добрий день. На початку 2022 року за результатами процедур закупівель були укладені договори про закупівлю та проводилися виплати. Після звільнення Херсону, всі бухгалтерські документи зникли разом з попереднім керівником (в тому числі електронні дані). Тобто, суми фактичних виплат по договорам невідомі. Як в такому випадку звітувати про виконання договору? Дякую.
Відповідь
27.12.2022 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1438 / 1439
В січні 2021 року підприємством укладений договір про постачання електричної енергії В січні місяці постачальник послуг надав довідку ТПП України показавши коливання ціни в бік збільшення на 34 % порівнявши першу та другу декаду січня 2021 року. Прошу роз'яснити, в перший місяць дії договору, яким чином необхідно порівнювати коливання ціни на рину, щоб підтвердити її збільшення чи зменшення, для перегляду ціни в межах 10 %: - порівняти серед. зважену ціну на 02.01.21 з ціною на 31.01.21; - порівняти середн. зважену ціну по декадам січня; - порівняти середн зважену ціну засічень місяць з ціною договору; - порівняти середньозважену ціну за січень з середньозв. ціною за грудень. Договір набрав чинності з 01.01.2021
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2