Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
27.06.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня! До нашої установи, як замовника процедури відкриті торги, звернулась юридична особа за розясненням з такого приводу: чи підлягає відхиленню тендерна пропозиція учасника (юридичної особи) оскільки останній перебуває в стані перетворення та в Єдиному реєстрі юридичний осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань значиться як "в стані припинення".
Відповідь
22.06.2017
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Доброго дня! Повідомте будь ласка, технічний нагляд під час виконання реконтструкціі відноситься до послуг або робіт? Вартість закупівлі з технічного нагляду становить 270тис.грн. Чи необхідно проводити відкриті торги або досить звіту про проведену закупівлю?
Відповідь
21.06.2017
Запитання      Тема: Планування закупівель
Добрий день! На запит 569/2017 за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=d981d5cf-cabf-4815-ba1a-320901d19d9a&lang=uk-UA було надано відповідь наступного змісту: " Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на аналогічне звернення надано за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=0693e354-7673-4c48-b96c-358b39dc690e&lang=uk-UA ". Внаслідок чого просимо надати відповідь чи відповідає вимогам чинного законодавства у сфері публічних закупівель збільшення суми закупівлі після оголошення закупівлі за процедурою відкриті торги, що призведе до перевищення планової очікуваної вартості закупівлі, зазначеної у затвердженому річному плані закупівель?
Відповідь
21.06.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Відкриті торги було оголошено з ПДВ, у формі тендерної пропозиції наголошувалось на зазначенні Учасником ціни пропозиції з ПДВ. Система вибрала переможця - ФОП,який є платником єдиного податку. Якщо до вартості його пропозиції додати ПДВ, ціна буде перевищувати ціну пропозиції наступного Учасника, очікувану вартість закупівлі та планову суму по цій закупівлі. Кого обирати переможцем?
Відповідь
20.06.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Чи може замовник процедури закупівлі (відкриті торги) переглянути раніше ухвалене рішення про відхилення тендерної пропозиції учасника за наслідками розгляду вимоги (в порядку ч.3 ст.30 Закону України "Про публічні закупівлі"), в якій наведені обставини, що повністю спростовують підстави для відхилення пропозиції даного учасника?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json