Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.01.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5135 / 5038
Відповідно до положень абзацу 2 Наказу МЕРТ №454 "Про затвердження Порядку визначення предмета закупівлі" (Далі - Наказ) з 17.01.2017 товари та послуги визначаються за показником четвертої цифри основного словника на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”. При цьому до момента внесення змін в Наказ визначення предмету передбачалось за показником третьої - п'ятої цифри основного словника. Прошу надати роз'яснення, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, але предмет закупівлі в відкритих торгах визначався відповідно до норм попередньої редакції Наказу, а саме за класифікатором ДК 016:2010 та ДК 021:2015 (за третьою цифрою), чи може замовник провести переговорну процедуру, та визначити предмет закупівлі за четвертою цифрою? Наразі мається на увазі визначення предмету закупівлі за четвертою цифрою відповідно до визначеної в відкритих торгах третьої цифри, наприклад, 09100000-0 — Паливо (відкриті торги), 09130000-9 — Нафта і дистиляти (переговорна процедура).
Відповідь
18.01.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3616 / 3527
Відділом освіти 12 січня 2017р. оприлюднено річний план закупівель та оголошення про допорогові закупівлі за п'ятим знаком. З 17.01.2017р. вступив в дію наказ №2092 від 19.12.2016р.«Про внесення змін до Порядку визначення предмета закупівлі» (використовувати у планах закупівель четвертий знак). Закупівлі, які оголошені за п'ятим знаком на сьогоднішній день, після підписання даного наказу потрібно провести за четвертим знаком тобто відкриті торги, які наші дії:? 1. Відмінити оголошені допорогові закупівлі, та розпочати закупівлі за четвертим знаком(відкриті торги? 2. Продовжити розпочаті процедури (допорогові)закупівель?
Відповідь
17.01.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5275 / 5056
Добрий день! Просимо пояснити позицію МЕРТУ з наступного питання. По затвердженому зі змінами РПЗ 2017 року у листопаді- грудні 2016 було проведено та двічі відмінено відкриті торги (у зв’язку з відсутністю учасників). У тендерній документації предмет закупівлі визначався за кодом ДК 016-2010 та за третім знаком національного класифікатора ДК 021:2015 (згідно діючого на той час Наказу МЕРТУ №454 від 17.03.2016). Запитання: Чи правомірно провести переговорну процедуру за цим же предметом закупівлі згідно п.4 ч.2 ст.35 Закону України «Про публічні закупівлі», з урахуванням введення у дію 17.01.2017 змін до Порядку визначення предмету закупівлі (Наказ МЕРТУ 19.12.2016 №2092), згідно з яким предмет закупівлі визначається замовником виключно на основі національного класифікатора ДК 021:2015 за показником четвертої цифри, а ДК 016:2010 не використовується при визначенні предмета закупівлі?
Відповідь
12.01.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5570 / 5497
Доброго дня! Підскажіть будь-ласка на Вашому сайті оприлюднено проект Наказу про внесення змін до Наказу 454 про затвердження Порядку визначення предмета закупівлі. 1. Коли цей наказ буде підписаний.2. Якщо замовником проводились відкриті торги 1 раз на газ природний та визначався предмет закупівлі по двум класифікаторам (ДК 2010-5 знак; ДК 2015 -3 знак), а 2 раз будуть проводиться торги теж на газ природний талько по новому класифікатору ДК 2015 тільки по четвертому знаку, буде це вважатись підставою для проведення переговорної процедури на 3 раз, а саме предмет закупівлі вважатиметься аналогічним не дивлячись на те що перший раз був 3 знвак класифікатора а другий раз 4 знак. Дякую!
Відповідь
11.01.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5427 / 5229
Доброго дня! Тендерний комітет просить Вас надати роз’яснення, як діяти комітету відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі» (надалі Закон), а саме: Закладом були оголошені відкриті торги , на участь у яких було подано дві тендерні пропозиції. Під час розгляду пропозицій, було встановлено, що жодна з них не відповідає вимогам тендерної документації. Відповідно ч. 1 ст. 31 Закону замовник відміняє торги у разі відхилення всіх тендерних пропозицій згідно з Законом та оприлюднює повідомлення про відміну протягом дня з дня прийняття відповідного рішення. Але з розмови з консультантом майданчика zakupki.prom.ua стає відомо, що система автоматично оприлюднить повідомлення про відміну через 10 днів ( термін дається для можливого оскарження). Про те, відповідно до ст. 18 Закону, можливість оскарження протягом 10 днів застосовується у випадку оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір. Тобто у випадку з відміною торгів без визначення переможця, зазначена умова не може застосовуватися. Також хочемо зауважити, що Законом не регламентовано коли замовник повинен відмінити процедуру відкритих торгів. Аналогічний випадок було описано на Вашому сайті іншим Замовником 07.10.2016р., але за три місяці ніяких змін не відбулося. Тому просимо надати роз'яснення як діяти Замовнику у рамках чинного законодавства, у разі коли терміново потрібно проводити повторну процедуру для забезпечення безперервного процесу роботи Закладу.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2