Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
29.03.2017
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Чи законним буде здійснення Замовником поділу предмету закупівлі,з метою заміни процедури відкриті торги з публікацією на англійській мові на процедуру - відкриті торги?
Відповідь
29.03.2017
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Відповідно до НАКАЗУ N 490 від 22.03.2016 Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель а саме «форма звіту про укладені договори», постанови №166 від 24 лютого 2016 р Про затвердження Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків а саме: …9. Авторизовані електронні майданчики повинні відповідати вимогам щодо наявності залежно від рівня акредитації:… інструкції з детальною інформацією про користування таким електронним майданчиком, описом умов реєстрації та механізму завантаження документів для участі в тендерах. Інструкція повинна бути розміщена на сайті електронного майданчика українською мовою; просимо надайте роз’яснення для замовників, які звертаються на майданчики з питанням: зважаючи на те що інструкцією прописано необов’язковість розміщення копій таких договорів. Чи є обов’язком розміщення копій договорів ( з додадками і т.ін.), які укладено відповідно до ч.2 Закону України «про публічні закупівлі» у разі здійснення закупівель ТРП без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тис грн, та є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники обов’язково оприлюднюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до ст 10 цього Закону? В тому числі чи є обов’язком розміщення змін до вищезазначених договорів, та інформації щодо виконання договорів?. Наперед, дякуємо за оперативну розгорнуту відповідь.
Відповідь
29.03.2017
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Доброго дня,роз'ясніть будь ласка, в нас по одному предмету закупівлі,тобто по коду ДК: 021-2015 3(три) договори на різні суми ( 5 тис., 25 тис.,30 тис.),загальна вартість за цим договорами перевищує 50 тис.) відповідно до Закону нам необхідно публікувати всі три договори, чи публікуються договори де вартість за одним договором перевищує 50 тис. грн.? Дякую за відповідь.
Відповідь
29.03.2017
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Доброго дня! Функціоналом авторизованого електронного майданчика «Держзакупівлі. Онлайн» передбачені поля для заповнення інформації у відповідності до форми повідомлення про внесення змін до договору (яка затверджена Наказом МЕРТ № 490 від 22.03.2016 зі змінами ) якою встановлені випадки для внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною четвертою статті 36 Закону України "Про публічні закупівлі", а саме: 1) зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника; 2) зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі; 3) покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі; 4) продовження строку дії договору та виконання зобов’язань щодо передання товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови, що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі; 5) узгодженої зміни ціни в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг); 6) зміни ціни у зв’язку із зміною ставок податків і зборів пропорційно до змін таких ставок; 7) зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, регульованих цін (тарифів) і нормативів, які застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни; 8) зміни умов у зв’язку із застосуванням положень частини п’ятої цієї статті (дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку). Враховуючи те, що при заповненні форми обов’язковим є вибір підстав зміни договору відповідно до частини 4 статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі», в свою чергу додаткова угода до договору не передбачає зміну істотних умов договору та не підпадає під жодну з вищенаведених підстав (зміна розрахункових рахунків та назви підприємства учасника), а функціоналом авторизованого електронного майданчика «Держзакупівлі.онлайн» не передбачено можливості встановлення іншої підстави для змін договору, оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом є неможливим, оскільки електронний майданчик не зберігає таке повідомлення та не відправляє його на веб-портал Уповноваженого органу. Неодноразові звернення до служби підтримки майданчика «Держзакупівлі.онлайн» не дали жодних результатів. Що робити замовнику аби всеж виконати вимоги Закону?
Відповідь
28.03.2017
Запитання      Тема: Планування закупівель
Чи можна вносити зміни до додатку до річного плану закупівель,за минулі роки, якщо були знайдені помилки? Наприклад план був викладений 2016 році, а були знайдені помилки в 2017 році в плані. Чи має право замовник виправити їх?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json