Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
02.02.2017
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Доброго дня, надайте будь-ласка відповідь на наступне запитання: - Наприклад Замовником під час дії тимчасового кошторису визначено наступні коди предметів закупівлі (коди придумані), а саме: молоток 111100000, плоскогубці 111200000, викрутка 111300000. Потім після затвердження постійного кошторису Замовником наприклад визначено інший код предмету закупівлі для набору інструментів в якому (в наборі інструментів) є і молоток і плоскогубці і викрутка і код наприклад 122200000, тобто інший код предмету закупівлі. Чи буде це вважатися порушенням Закону?
Відповідь
02.02.2017
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
До міського голови письмово звернувся голова Спостережної ради, яка створена рішенням Нікопольської міської ради для участі громадян міста у місцевому самоврядуванні для ефективної взаємодії між владою та громадою з питання: включення до складу тендерних комітетів виконавчих органів міської ради членів Спостережної ради,як інших осіб Замовника. Члени Спостережної ради в трудових правовідносинах з Замовниками не перебувають. Чи можуть члени Спостережної ради входити до складу тендерних комітетів виконавчих органів Нікопольської міської ради?
Відповідь
01.02.2017
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Договір на виконання робіт був укладений на початку 2016 року у відповідності з діючим Законом України «Про здійснення державних закупівель» за результатами проведеної процедури «відкриті торги». Строк дії договору-до 31.12.2018 року. Виникла необхідність проведення додаткових робіт, не зазначених у початковому проекті. Питання: Чи є правомірним проведення переговорної процедури на підставі пункту 6, частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо первинний договір з виконавцем був укладений на підставі Закону України «Про здійснення державних закупівель»?
Відповідь
01.02.2017
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Відповідно до абзацу пятого частини першої статті 2 Закону у разі здійнення закупівель, робіт і послугбез використання електронної системи , за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тис.грн.- оприлюднюється звіт про укладений договір. На даний час у нас діє тимчасовий кошторис по якому предмет закупівлі 10 тис.грн.і на який ми укладаємо договір, але за результатами минулого року ми знаємо, що на цей предмет нам до кінця року потрібно більше 50 тис.грн. Запитання: Чи потрібно робити звіт про укладений договір на 10 тис.грн, а пізніше на залишкову суму, якщо жоден із договорів не буде дорівнювати чи перевищувати 50тис.грн., а вартість предмета закупівлі буде становити 55 тис.грн.??? Якщо брати до уваги лист МЕРТ від 15.07.2016р., то не потрібно робити звіт???
Відповідь
01.02.2017
Запитання      Тема: Тендерна документація
Відповідно до ТД учасник повинен мати ліцензію на постачання природного газу. Питання ліцензування господарської діяльності з постачання природного газу регулюється статтею 9 Закону України «Про ринок природного газу» від 09.04.2015 року № 329-VIII та статтею 7 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» № 222-VIII від 02.03.2015 в чинній редакції від 26.11.2016 року. Зокрема законом України «Про ліцензування видів господарської діяльності» скасовано такі види ліцензійної діяльності як - постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим та нерегульованим тарифом. У частині 2 статті 8 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» передбачено, що у разі скасування ліцензування виду господарської діяльності орган ліцензування втрачає повноваження органу ліцензування, а ліцензії, видані на здійснення цього виду діяльності, вважаються недійсними. На сьогоднішній день постачальники природного газу мають два види ліцензій за регульованим та нерегульованим тарифом. Виходячи з норм законодавства викладених вище дані ліцензії не є дійсними, з чим згодна НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ. Так в листі № 5930/16.3.2/7-16 від 13.06.2016 опублікованому на своєму офіційному сайті 23.06.2016 НКРЕ КП посилаючись на Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» повідомляє, про те що на підставі статті 8 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» видані раніше ліцензії на постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом вважаються недійсними, а НКРЕКП позбавлена повноважень здійснювати ліцензування діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом. Враховуючи вищенаведене, чи буде допущений до оцінки учасник, який не має відповідної ліцензії щодо постачання природного газу?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json