Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
25.06.2019
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Добрий день!Якщо учансик має податковий борг зі сплати податків відповідно до пункту 88.2 статті 88 Податкового кодексу України, можемо ми, як замовник,заключити договір з таким учасником, та визнати його переможцем у допороговій закупівлі????
Відповідь
25.03.2019
Запитання      Тема: Тендерна документація
Відповідно до листа роз’яснення МЕРТУ від 12.02.2019 № 3304-04/6186-06 Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення починаючи з 04 лютого 2019 року діє у штатному режимі і доступний за посиланням https://corruptinfo.nazk.gov.ua/. У нас виникає запитання: 1. Чи являється даний реєстр відкритим?. 2. На виконання вимоги статті 17 ЗУ «Про публічні закупівлі» Замовнику самостійно перевіряти інформацію про корупційні правопорушення юридичної особи та службової(посадової) особи учасника-переможця чи все таки у відповідності до п. 10-12 розділу Положення про Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, затвердженого рішенням Національного агентства від 09 лютого 2018 року № 166, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 21 березня 2018 року за № 345/31797, вимагати від переможця надати інформаційну довідку з даного Реєстру, сформовану учасником-переможцем в онлайн-режимі, що містить інформацію про наявність або відсутність відомостей у Реєстрі стосовно нього та стосовно юридичної особи, до якої застосовано заходи кримінально-правового характеру за вчинення корупційного правопорушення. Довідка формується на основі персональних даних, вказаних у ЕЦП та на основі даних, вказаних у ЕЦП юридичної особи
Відповідь
21.02.2019
Запитання      Тема: Відкриті торги
Добрий день. 05.02.19р я отримала повідомлення про намір укласти договір і протягом 5 календарних днів повинна надати документи та інформацію, що підтверджують відсутність підстав, визначених частинами першою і другою ст. 17 Закону. Довідки я отримала в понеділок 11.02.19 і підкріпила в 09:09. 10 лютого- останній п’ятий календарний день припадає на вихідний день — неділю. Чи маю я право надати замовнику документи згідно зі ст. 17 Закону № 922 у строк з 6 по 11(включно) лютого 2019 року? Дякую за відповідь З повагою Марія Іванівна
Відповідь
20.02.2019
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня!Підкажіть, як бути в ситуації коли тендерну пропозицію надав Учасник, де бенефіціарний власник - фізична особа, зареєстрована на території якої органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження
Відповідь
20.02.2019
Запитання      Тема: Інше
Участь у торгах із залученням підставної особи
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json